KAYIT     İLETİŞİM

Manisa Çıkışlı Karadeniz Turları ve Tur Fiyatları
SSCTur her hafta hazırlamış olduğu otobüslü Manisa çıkışlı karadeniz turları ile  size doğa ile baş başa kalacağınız yeşil ve maviye doyacağınız yaylalarını gezeceğimiz enteresan karadeniz insanları ile tanışacağınız ayrıca tulum ve kemençe ile müziğine doyacağınız karadeniz turlarına bekleriz. Manisa'dan karadeniz turları kredi kartına 18 taksit avantajı sunuyor. Otobüslü karadeniz turu ile 3gece otel konaklamalı 4 gece otel konaklamalı 5 gece otel konaklamalı 6 gece otel konaklamalı turlarımız vardır ayrıca İzmir adnan menderes havalimanından uçaklı karadeniz turlarımızda vardır, arzu eden misafirlerimiz için size ailenize iş arkadaşlarınıza özel veya toplantı şirket organizasyonlarınız da düzenliyoruz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.