KAYIT     İLETİŞİM

SSC Tur ile Kuşadası Otelleri %50'ye varan erken rezervasyon indirimleri ve 18 aya varan taksit imkanıyla sizleri bekliyor.  • Sadece Oda
  • Oda Kahvaltı
  • Yarım Pansiyon
  • Tam Pansiyon
  • Herşey Dahil
  • Ultra Herşey Dahil
  • Tam Pansiyon Plus
  • İngiliz Kahvaltısı
  • Alkolsüz Herşey Dahil
  • Alkollü Herşey Dahil

SSC Tur ile Kuşadası Otelleri %50'ye varan erken rezervasyon indirimleri ve 18 aya varan taksit imkanıyla sizleri bekliyor.

KUŞADASI HAKKINDA

Kuşadası'nın Ege kıyı şeridi boyunca uzanan plajlar toprak açısından olduğu kadar atmosfer olarak da çok çeşitlidir. Bir zamanlar sadece kadınlara yönelik olduğu için o şekilde adlandırılan Kadınlar Plajı gece kulüpleriyle, hediyelik eşya satıcılarıyla, restoranlarla ve tabi güneş ve yüzme sevdalılarıyla doludur. Etrafı çimle çevrili Gold Plajı bakımlı ve huzurlu bir yerdir. Buradan, plaj barları, havuz masaları ve su sporları için tam bir cennet olan Long Beach'e kadar at sırtında gidin.

HARİTA VE YOL TARİFİ

Kuşadası Ege bölgesinde yer almakta olup, Kuşadası ilçesi Aydın iline bağlıdır. Kuşadası yüzölçümü 265 km2 alan olup, alan olarak Türkiye'nin 761. en büyük ilçesidir. Kuşadası ilçesi bağlı olduğu Aydın iline 51 kilometre mesafe uzaklıktadır.

HAVA DURUMU VE İKLİM

Kuşadası Ege Bölgesi’nde bulunan ve Aydın iline bağlı olan bir kıyı şehridir. Kuşadası’nda Ege Bölgesi’ne hakim olan Ege iklimi görülür. Ege iklimi aslında Akdeniz iklimi ile büyük oranda benzerlik gösteren bir iklimdir. Bu nedenle Antalya ve Mersin gibi illerde görülen sıcaklık ortalamalarına çok benzeyen sıcaklıkları Kuşadası’nda görmeniz mümkündür. Kuşadası rakımı 13 metredir. Kuşadası’nda sıcaklıklar kıyıda en yüksek değerlerdedir. Sıcaklıklar kıyıdan iç kesimlere gidildikçe düşer. Ayrıca Kuşadası’nın uzandığı kıyı boyunca sıcaklıklar güneyden kuzeye doğru düşer. Kışın sıcaklıkların en çok düştüğü aylarda dahi güneyde ortalama 14 derece sıcaklık ölçülürken, kuzeyde sıcaklıklar 8 dereceye kadar düşmektedir. Aynı şekilde kıyıda bulunan noktalarda yazın 29 derece olan sıcaklıklar iç kesimlerde 25 dereceye kadar düşmektedir.

GEZİLECEK YERLER

Küçükada Kalesi, Adaland, Kadınlar Plajı, Tortuga Water Park, Kuşadası Pazarı, Uzun Plaj, Cappello Beach Club, Dilek Yarımadası Milli Parkı, Kuşadası Gazi Beğendi Tesisleri Parkı, Kusadasi Bazaar, Silver Sands Beach, Okuz Mehmet Pasa Kervansarayı, Downtown Beach, Micro Miniature Museum, Kaleiçi Camii, Kadikalesi Kazılar, Pygela, Aqua Atlantis, Sevgi Plajı, Sandal Beach Kuşadası, Kursunlu Manastiri, Panionion.

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2