KAYIT     İLETİŞİM

Kocaeli Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turları
Kocaeli çıkışlı Otobüslü ve Uçaklı Karadeniz ve Batum tur fırsatları ile karadeniz yaylalarını gezme imkanı bulacaksınız.Karadeniz tur fırsatları ile kemençe ile horon görme ve tulum ile horon oynama imkanı bulacaksınız. karadeniz turları farklı yemekleri yeme imkanı bulurken doğu karadenizin yaylarınında bal alma imkanınınız olacaktır. Doğu karadeniz ve batum turları ile karadeniz müzikleri eşliğinde Uzungöl, Ayder Yaylası, Gito Yaylası, Kümbet Yaylası, Perşembe Yaylası, Badara Yaylası, Tomara Şelalesi, Ordu boztepe, Sümela Manastırı, Tamzara Mahallesi, Borçka Karagöl, Gürcistan Batum şehrini gezme imkanınız olacaktır. Ssctur kocaeli çıkışlı karadeniz tur fırsatları her hafta otobüslü dört farklı proğram katılma imkanı veriyor, ayrıca Uçaklı karadeniz turları için İstanbul çıkışlı turlarımıza katılabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.