KAYIT     İLETİŞİM

 • Kocaeli Çıkışlı Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu

  Kısıtlı zamanda Karadeniz'i baştan başa gezmek, yaşamak için bulunmaz bir fırsat sunuyoruz. Karadeniz iklimi veya havası gibi tadı damağınızda kalacak bir gezi…
  -%45
  5 Gün
  Otobus
  799TL
  1.158,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Kocaeli Çıkışlı Kuzey Yıldızı Doğu Karadeniz ve Batum Turu

  Tadı damağınızda kalacak Kuzeyin Yıldızı olan Karadeniz’i yaşamaya ne dersiniz!
  -%45
  7 Gün
  Otobus
  999TL
  1.448,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Kocaeli Çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turu

  Kendinizi rüyada hissedeceğiniz, her anını ve her tadını unutamayacağınız Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turumuza sizleri de bekliyoruz.
  -%45
  8 Gün
  Otobus
  1.199TL
  1.738,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Kocaeli Çıkışlı Dolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu

  Karadeniz bulutların ardında saklı cennettir... Sizi Karadeniz’i okumaya dinlemeye değil yaşamaya davet ediyoruz. Çeçeva Köyü, Zilkale, Palovit Şelalesi, Badara…
  -%45
  9 Gün
  Otobus
  1.399TL
  2.028,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Uçaklı Batum Konaklamalı Karadeniz Yaylaları Turu

  Batum ve Ayder Konaklaması Farkı ile Her Anını ve Karadeniz Mutfağının Tatlarını Unutamayacağız Bir Rüyaya Davet Ediyoruz Sizleri.
  -%45
  5 Gün
  Ucak
  2.150TL
  3.117,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar


Kocaeli Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turları
Kocaeli çıkışlı Otobüslü ve Uçaklı Karadeniz ve Batum tur fırsatları ile karadeniz yaylalarını gezme imkanı bulacaksınız.Karadeniz tur fırsatları ile kemençe ile horon görme ve tulum ile horon oynama imkanı bulacaksınız. karadeniz turları farklı yemekleri yeme imkanı bulurken doğu karadenizin yaylarınında bal alma imkanınınız olacaktır. Doğu karadeniz ve batum turları ile karadeniz müzikleri eşliğinde Uzungöl, Ayder Yaylası, Gito Yaylası, Kümbet Yaylası, Perşembe Yaylası, Badara Yaylası, Tomara Şelalesi, Ordu boztepe, Sümela Manastırı, Tamzara Mahallesi, Borçka Karagöl, Gürcistan Batum şehrini gezme imkanınız olacaktır. Ssctur kocaeli çıkışlı karadeniz tur fırsatları her hafta otobüslü dört farklı proğram katılma imkanı veriyor, ayrıca Uçaklı karadeniz turları için İstanbul çıkışlı turlarımıza katılabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

info@ssctour.com
0850 222 87 72
Hasanpaşa Mahallesi, Fahrettin Kerim
    Gökay Caddesi, No: 39-41/12 Kadıköy
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.