KAYIT     İLETİŞİM

 • Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz Fırtınası Ve Batum Turu (3 Gece Otel Konaklamalı)

  Kısıtlı zamanda Karadeniz'i baştan başa gezmek, yaşamak için bulunmaz bir fırsat sunuyoruz. Karadeniz iklimi veya havası gibi tadı damağınızda kalacak bir gezi…
  -%45
  5 Gün
  Otobus
  799TL
  1.158,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Kırıkkale Çıkışlı Kuzey Yıldızı Doğu Karadeniz Ve Batum Turu (4 Gece Otel Konaklamalı)

  Tadı damağınızda kalacak Kuzeyin Yıldızı olan Karadeniz’i yaşamaya ne dersiniz! Horon vurmak Turlumun ve Kemençenin tınısını dinlemeye gidiyoruz İşi Bir Bilene…
  -%45
  5 Gün
  Otobus
  999TL
  1.448,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Kırıkkale Çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turu (5 Gece Otel Konaklamalı)

  Kendinizi rüyada hissedeceğiniz, her anını unutamayacağınız karadeniz turumuza sizleri de bekliyoruz. Mavi ve yeşili hiç bu kadar ahenkle dans ettiğini görmemiştiniz.…
  -%45
  6 Gün
  Otobus
  1.099TL
  1.593,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Kırıkkale Çıkışlı Dolu Dolu Doğu Karadeniz Batum Turu (6 Gece Otel Konaklamalı)

  Sisler Ülkesi karadeniz, Yeşilin ve Mavinin birbirleri ile dans edişine şahit olmaya, Bal, Fındık, Köme, Pestili, Laz Böreğini, Kırmızı Benekli Alabalığını, Sürmene…
  -%45
  7 Gün
  Otobus
  1.699TL
  2.463,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar


Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turları
SSCTur Kırıkkale çıkışlı olarak düzenlemiş olduğu Doğu Karadeniz ve Batum Kültür turları her hafta Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi ve Çarşamba günleri otobüslü karadeniz turları düzenlemektedir.
Karadeniz turları ile daha önce yaşamadığız görmediğiniz hem farklı karakterlere sahip tipik karadeniz insanları ile tanışacaksız aynı zamanda muhteşem yemeklerini yeme imkanı bulacaksınız ayrıca tulumu ve kemençesi ile farklı ezgiler dinleme şansınız olacak.
Kırıkkale çıkışlı karadeniz turları ile Perşembe Yaylası, Kümbet Yaylası, Ayder Yaylası, Badara Yaylası, Zigana Yaylası, Garastel Yaylası, Lustra Yaylası, Gito Yaylası başta olmak üzere birçok yaylayı görme imkanına sahip olacaksınız. Tomara Şelalesi, Karaca Mağarası, Eğribel Geçidi, Sinop Cezaevi, Ordu Boztepe, Trabzon Sümela Manastırı, Torul Cam Teras, Zigana Limni Gölü, R+ize Çeçeva Köyü, Artvin Borçka Karagöl, Giresun Tamzara Mahallesi gibi birçok önemli noktayı beraber gezip görme imkanı bulacaksınız.

Karadeniz Tur Fırsatları
Ssctur Karadeniz turları 5 farklı proğram satın alama imkanı sunarken ayrıca kredi kartına 18 taksit yapma imkanı vermektedir. Karadeniz turlarında 3 gece, 4 Gece, 5 Gece, 6 Gece otel konaklamalı otobüslü turları satın alabilir size en yakın Ankara Esenboğa havalimanından Uçaklı karadeniz turumuza katılabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0850 222 87 72
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.