KAYIT     İLETİŞİM

Kartepe Otobüs Ulaşımı ( Hergün )

  • Kartepe Otobüs Ulaşımı ( Hergün ): İstanbul'dan Her gün Kesin Hareket ile Kartepe Bölgesine Gidiş Dönüş Otobüs Ulaşımı Sağlanmaktadır.
Kişi Başı Tek Yön 69 TL'dir.
  • Kartepe Otobüs Ulaşımı ( Hergün ): İstanbul'dan Her gün Kesin Hareket ile Kartepe Bölgesine Gidiş Dönüş Otobüs Ulaşımı Sağlanmaktadır.
Kişi Başı Tek Yön 69 TL'dir.
  • Kartepe Otobüs Ulaşımı ( Hergün ): İstanbul'dan Her gün Kesin Hareket ile Kartepe Bölgesine Gidiş Dönüş Otobüs Ulaşımı Sağlanmaktadır.
Kişi Başı Tek Yön 69 TL'dir.
  • İstanbul Kartepe Gidiş Dönüş
  • Araçiçi Kahvaltı
  • Hergün Hareketli Otobüs Ulaşımı
  • Milli Park Giriş Ücreti Dahil
İstanbul'dan Her gün Kesin Hareket ile Kartepe Bölgesine Gidiş Dönüş Otobüs Ulaşımı Sağlanmaktadır.
Kişi Başı Tek Yön 69 TL'dir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul, Gebze, Kartepe

SSCTur Araç Kalkış Noktaları

04:10 Beylikdüzü Migros Önü  
04:25 Avcılar Otobüs Durakları 
05:10 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 
05:35 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)  
06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Karşısı (Ofis Önü) 
06.10 Bostancı E-5 Otobüs Durağı 
06:25 Kartal Köprüsü Altı  
06.30 Pendik E-5 Otobüs Durağı 
06:45 Çayırova Mc Donald's Önü 
06.55 Gebze Center Önü 
07.30 İzmit Halk Evi Önü

KARTEPE'DEN HERGÜN

17:00 Dönüş Yolculuğu

Siz değerli misafirlerimizle sabah belirtilen saatlerde buluşup ; kahvaltı paket ve araç içi ikramlarımız eşliğinde Kartepe Kayak merkezine ulaşıyoruz. Dağ ve gezilecek yerler hakkında yönlendirmelerimiz den sonra misafirlerimizi konaklayacakları otellere kadar eşlik ediyoruz. Tatiliniz bittiğinde dönüş günü görevli arkadaşımız sizi arayarak akşam saat 17:00 civarında siz değerli misafirlerimizle buluşup dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Bir başka SSC TUR organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

NOT: BU BİR TUR PROGRAMI DEĞİLDİR, GİDİŞ VE DÖNÜŞ TRANSFERLERİ SAĞLANMAKTADIR.


DAHİL OLANLAR:
- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- Araçta Kahvaltı Paketi
- Milli Park Giriş Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
-Kişisel Harcamalarınız
- Kayak Ekipmanları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#962
LOKASYON:
Kartepe
YEMEK:
Araç İçi Kahvaltı Paketi Dahil
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
04:10 Beylikdüzü Migros Önü 04:25 Avcılar Otobüs Durakları 05:10 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 05:35 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü) 06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Karşısı (Ofis Önü) 06.10 Bostancı E-5 Otobüs Durağı 06:25 Kartal Köprüsü Altı 06.30 Pendik E-5 Otobüs Durağı 06:45 Çayırova Mc Donald's Önü 06.55 Gebze Center Önü 07.30 İzmit Halk Evi Önü
BİTİŞ:
İzmit Halk Evi Önü Gebze Center Önü Çayırova Mc Donald's Önü Pendik E-5 Otobüs Durağı Kartal Köprüsü Altı Bostancı E-5 Otobüs Durağı Kadıköy Evlendirme Dairesi Karşısı (Ofis Önü) Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü) İncirli Doğtaş Mobilya Önü Avcılar Otobüs Durakları Beylikdüzü Migros Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 34,50 TL 69,00 TL
4 17,25 TL 69,00 TL
6 12,42 TL 74,52 TL
9 8,51 TL 76,59 TL
12 6,56 TL 78,66 TL
Vakif:
TaksitAylıkToplam
2 34,50 TL 69,00 TL
4 17,25 TL 69,00 TL
6 11,50 TL 69,00 TL
9 8,20 TL 73,83 TL
12 6,27 TL 75,21 TL
18 4,37 TL 78,66 TL
Ziraat:
TaksitAylıkToplam
2 34,50 TL 69,00 TL
4 17,25 TL 69,00 TL
6 11,50 TL 69,00 TL
9 8,20 TL 73,83 TL
12 6,33 TL 75,90 TL
18 4,37 TL 78,66 TL
Teb:
TaksitAylıkToplam
2 34,50 TL 69,00 TL
4 17,25 TL 69,00 TL
6 11,50 TL 69,00 TL
9 8,20 TL 73,83 TL
12 6,27 TL 75,21 TL
18 4,37 TL 78,66 TL
Kuveytturk:
TaksitAylıkToplam
2 34,50 TL 69,00 TL
4 17,25 TL 69,00 TL
6 11,50 TL 69,00 TL
9 8,43 TL 75,90 TL
12 6,56 TL 78,66 TL
18 4,52 TL 81,42 TL
Maximum:
TaksitAylıkToplam
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
  %65 İndirim

69TL

1 Gün

en düşük kişi başı

BİZİ ARAYIN: 0850 222 87 72

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

info@ssctour.com
0850 222 87 72
Hasanpaşa Mahallesi, Fahrettin Kerim
    Gökay Caddesi, No: 39-41/12 Kadıköy
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.