KAYIT     İLETİŞİM

5* Dlx Nehir Gemisi Viva Moments İle Ramazan Bayramında Romantik Ren Nehri & Mosel Turu ( 7 Gece Konaklamalı )

İYİ SEÇİM!
 • 5* Dlx Nehir Gemisi Viva Moments İle Ramazan Bayramında Romantik Ren Nehri & Mosel Turu ( 7 Gece Konaklamalı ): Köln-Düsseldorf, Koblenz, Traben, Trarbach, Trier, Cochem, Romantik Ren Geçişi, Rüdesheim, Linz am Rhein, Bonn, Düsseldorf
 • 5* Dlx Nehir Gemisi Viva Moments İle Ramazan Bayramında Romantik Ren Nehri & Mosel Turu ( 7 Gece Konaklamalı ): Köln-Düsseldorf, Koblenz, Traben, Trarbach, Trier, Cochem, Romantik Ren Geçişi, Rüdesheim, Linz am Rhein, Bonn, Düsseldorf
 • 5* Dlx Nehir Gemisi Viva Moments İle Ramazan Bayramında Romantik Ren Nehri & Mosel Turu ( 7 Gece Konaklamalı ): Köln-Düsseldorf, Koblenz, Traben, Trarbach, Trier, Cochem, Romantik Ren Geçişi, Rüdesheim, Linz am Rhein, Bonn, Düsseldorf
 • 5* Dlx Nehir Gemisi Viva Moments İle Ramazan Bayramında Romantik Ren Nehri & Mosel Turu ( 7 Gece Konaklamalı ): Köln-Düsseldorf, Koblenz, Traben, Trarbach, Trier, Cochem, Romantik Ren Geçişi, Rüdesheim, Linz am Rhein, Bonn, Düsseldorf
 • 320 Eur Değerinde Tüm Turlar Dahil
 • Gemide Ücretsiz İçecekler Ve Oda Minibar İkramları
 • Mainz Ve Etville Yürüyüş Turları Ve Frankfurt Panoramik Turu
 • Gemide Ücretsiz İnternet
 • Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özel Menüsü
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
Köln-Düsseldorf, Koblenz, Traben, Trarbach, Trier, Cochem, Romantik Ren Geçişi, Rüdesheim, Linz am Rhein, Bonn, Düsseldorf

5* Viva Moments Gemisi İle

 Romantik Ren Nehri & Mosel

Inclusıve Cruise.

Türk Havayolları İle.

Tam Pansiyon Konaklama.


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul Havalimanı, Köln-Düsseldorf (Almanya) İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 04.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 167 no’lu seferi ile saat 07.30’de Köln’e hareket. Yerel saat ile 09.50’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Köln -Düsseldorf Şehir Turu için hareket ediyoruz.İlk olarak Köln turumuz esnasında Gotik Köln Katedrali, eski şehir meydanı, alışveriş caddeleri, Roma döneminden kalıntılar ve kiliseler görülecek yerler arasındadır. Ardından Dünya’nın ve Almanya’nın moda ve fuar merkezlerinden birisi olan Düsseldorf’a varışımız ile birlikte, Eski şehir, Dünyanın en lüks bulvarlarından birisi olan Königsallee bulvarı, alışveriş caddesi, 240 m yükseklikteki Rhen Kulesi(giriş hariç) ve yeni gelişen modern mimari örneği binaları ile ünlü Media Hafen bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Düsseldorf limanındaki gemimize check in işlemlerinin ardından serbest zaman. Gemimiz saat 16.30’da limandan hareket edecektir.Geceleme gemimizde.

Konaklama: Geceleme Gemide.

2.

Gün
Koblenz, (Almanya)
Gemimiz sabah 07.00’de Koblenz limanına yanaşacaktır. Gemide alınacak kahvaltı sonrası Mosel nehrinin Ren nehrine döküldüğü, Almanların ‘’Deutsches Eck – Alman Köşesi’’ olarak adlandırdıkları, yaklaşık 115.000 nüfuslu ve 2000 yılı aşkın tarihi ile Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Koblenz’de yapacağımız yürüyüş turunda; Eski şehir, Florinsmarkt meydanı, Barok ve Gotik binalar ve alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası gemimize transfer. Gemimiz saat 13.00’de limandan hareket edecektir. Geceleme gemimizde.


Konaklama: Geceleme Gemide.

3.

Gün
Traben ,Trarbach, (Almanya)

Gemimiz sabaha karşı 03.30’da Traben limanına yanaşacaktır. Gemide alınacak kahvaltı Traben-Trarbach turumuz için gemimizden hareket ediyoruz ,Bu güzel Alman kasabasına varışımız ile birlikte yapacağımız yürüyüş turunda; resmedilmeye değer Ahşap evler ve Mosel nehri üzerindeki Kasabalar içersindeki en şirin Pazar yeri meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası gemimize geri dönüş. Öğleden sonra ise serbest alışveriş ve gezi imkanı. Gemimiz bu akşam saat 21.00’de limandan hareket edecektir. Geceleme gemimizde.Konaklama: Geceleme Gemide.

4.

Gün
Trier, (Almanya)
Gemimiz sabaha karşı 03.30’da Trier limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası Almanya’nın en eski şehri ünvanına sahip, yaklaşık 100.000 kişinin yaşadığı Trier Turumuza başlıyoruz. Bu turumuz esnasında; Roma zamanında yapılan surun ana giriş kapısı olan Porta Nigra, Roma döneminden kalma tarihi binalar ve hamam harabeleri, Cermen birliğinden önceki elektörün oturduğu saray, opera binası, tren garı, Karl Marx'ın evi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman ve gemimize dönüş. Gemimiz saat 17.00’de limandan hareket edecektir. Geceleme gemimizde.Konaklama: Geceleme Gemide.

5.

Gün
Koblenz, (Cochem) , (Almanya)

Gemimiz sabah saat 09.30’da Cochem limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Mosel nehrinin en güzel kasabalarından biri olan ve binlerce yıldır şarap üreticiliği ile ün kazanan, yaklaşık 6.000 nüfuslu Cochem’a varışımız sonrasında bu şirin kasabayı rehberlerimiz eşliğindeki yürüyüş turunda keşfedebileceksiniz. Turumuz sonrası gemimize dönüş. Gemimiz saat 17.00’de limandan hareket edecektir. Geceleme gemimizde.Konaklama: Geceleme Gemide.

6.

Gün
Rüdesheim, (Almanya)

Gemimiz sabah saat 07.30’da Rüdesheim limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası Turistik Tren ile Rüdesheim Üzüm Bağları ve Siegfried Müzik Aletleri Müzesi turumuz için limandan hareket ediyoruz. Ren nehrinin kalbinde, Lorelei vadisi’nin güney girişinde yer alan, şarap üretiminde oldukça ileri olan ve güzelliği ile UNESCO Dünya Kültür Mirası parçası olan şirin bir kasabadır. Bu şirin kasaba'da yapılacak Turistik Tren turunda; Kasabanın meşhur üzüm bağları arasından panoramik bir gezinti yapıyoruz. Tren turu sonrası kasaba merkezindeki Siegfried Müzik Aletleri Müzesini rehberlerimiz eşliğinde geziyoruz. Dünyaca ünlü bu müzede eşi benzeri olmayan el yapımı müzik aletlerini görme ve dinleme fırsatı bulabileceksiniz. Gemiye yürüyerek dönüş yolumuz üzerinde Restoran & Barları ile ünlü Drosselgasse görülecek yerler arasındadır. Grosselgasse caddesinde Rüdesheimer caffee içmenizi tavsiye ederiz. Turumuz sonrası gemimize transfer. Gemimiz saat 13.00’de limandan hareket edecek olup saat 20.00’de Linz am Rhine limanına yanaşacaktır. Geceleme gemimizde.Konaklama: Geceleme Gemide.

7.

Gün
Linz Am Rhine, Bonn (Almanya)

Gemide alacağımız kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Linz yürüyüş turumuz için gemimizden hareket ediyoruz. Turumuz sonrası gemimize transfer. Gemimiz saat 13.00’de limandan hareket edecek olup saat 14.30’da Bonn limanına yanaşacaktır. Bonn yürüyüş Turumuz için gemimizden hareket ediyoruz. Turumuz sonrası gemimize transfer. Gemimiz bu gece saat 01.30’da limandan hareket edecektir.Konaklama: Geceleme Gemide.

8.

Gün
Düsseldorf (Almanya), İstanbul Havalimanı

Geminiz gece 01.30’da Bonn limanından hareket edecek olup saat 06.00’da Düsseldorf limanına yanaşacaktır. Gemide alınacak kahvaltı ve çıkış işlemleri sonrası limanda bizleri bekleyen aracımız ile Düsseldorf Havalimanı’na transfer. Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1528 no’lu seferi ile saat 18.50’da İstanbul Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 23.05’te varış ve turumuzun sonu.Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.
DAHİL OLANLAR:
Türk Havayolları ile İstanbul-Köln/ Düsseldorf – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
THY ile İstanbul – Münih – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
5* Deluxe VIVA MOMENTS Nehir gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama
Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır
Programda belirtilen havalimanı transferleri
Dahil olarak 320eur değerinde belirtilen tüm yürüyüş turları ve ilk gün Köln -Dusseldorf turu
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
Gemide Canlı Müzik & Aktiviteler
Gemide 7/24 Çay & Kahve istasyonu
Geminin biniş ve iniş günü bagaj taşıma servisi
Hoş geldiniz Kokteyli
Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özel Menüsü
Türsab mecburi mesuliyet ve Seyahat Sağlık sigortası
70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir.
Gemide ücretsiz internet
Barda belirtilen ücretsiz alkollü alkolsüz içecekler
Kabinlerde minibar ikramları

HARİÇ OLANLAR:
-Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, internet vb.)
-Seyahat sağlık ve iptal sigortası (70 yaş ve üstü yolcular için +60 € sigorta sür primi uygulanır)
-Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
-Vize ücreti
-Yurtdışı çıkış harcı


İPTAL ŞARTLARI:
Tur Hareket tarihine;
90 gün’e kadar cezasız iptal hakkı
89 gün – 30 gün arası %70
29 gün – 21 gün arası %90
20 gün ile tur hareket günü arası %100 ceza uygulanır!

EK BİLGİLER
5* DLX VİVA MOMENTS GEMİSİNİ ÖZELLİKLERİ
2018 yılının başında seferlerine başlayan geminin uzunluğu 135m, genişliği 11,40m, yüksekliği 6 metre ve toplam 3 katlı olan gemide 88 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 176 olarak belirlenmiştir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. Suite kabinler haricindeki kabinlerde Terlik ve Bornoz bulunmamaktadır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#SN.07.04
LOKASYON:
Avrupa (İstanbul Havalimanı çıkışlı)
YEMEK:
Tam Pansiyon Konaklama
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 04.30’da buluşma.
BİTİŞ:
Yerel saat ile 23.05 de İstanbul havalimanına varış.
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Ziraat:
TaksitAylıkToplam
2 1191,97 EUR 2383,94 EUR
3 809,64 EUR 2428,92 EUR
4 618,48 EUR 2473,90 EUR
6 427,31 EUR 2563,86 EUR
8 326,11 EUR 2608,84 EUR
10 274,38 EUR 2743,78 EUR
12 239,89 EUR 2878,72 EUR
18 147,43 EUR 2653,82 EUR
Kuveytturk:
TaksitAylıkToplam
2 1191,97 EUR 2383,94 EUR
3 809,64 EUR 2428,92 EUR
4 629,72 EUR 2518,88 EUR
6 427,31 EUR 2563,86 EUR
8 326,11 EUR 2608,84 EUR
10 269,88 EUR 2698,80 EUR
12 236,15 EUR 2833,74 EUR
18 147,43 EUR 2653,82 EUR
Sipay:
TaksitAylıkToplam
2 1203,22 EUR 2406,43 EUR
3 817,14 EUR 2451,41 EUR
4 624,10 EUR 2496,39 EUR
6 431,06 EUR 2586,35 EUR
8 334,54 EUR 2676,31 EUR
10 276,63 EUR 2766,27 EUR
12 239,89 EUR 2878,72 EUR
Teb:
TaksitAylıkToplam
2 1191,97 EUR 2383,94 EUR
3 809,64 EUR 2428,92 EUR
4 618,48 EUR 2473,90 EUR
6 427,31 EUR 2563,86 EUR
8 337,35 EUR 2698,80 EUR
Axess:
TaksitAylıkToplam
2 1191,97 EUR 2383,94 EUR
4 607,23 EUR 2428,92 EUR
6 427,31 EUR 2563,86 EUR
8 326,11 EUR 2608,84 EUR
10 269,88 EUR 2698,80 EUR
12 228,65 EUR 2743,78 EUR
World:
TaksitAylıkToplam
2 1191,97 EUR 2383,94 EUR
4 607,23 EUR 2428,92 EUR
6 427,31 EUR 2563,86 EUR
8 326,11 EUR 2608,84 EUR
10 269,88 EUR 2698,80 EUR
12 228,65 EUR 2743,78 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
  %25 İndirim

77.591TL

8 Gün

en düşük kişi başı
BİZİ ARAYIN: 0216 472 3939

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2