KAYIT     İLETİŞİM

Coldwell Banker Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu

  • Batum Turu, Ayder Yaylası
  • Uzungöl, Karaester ve Lustra Yaylaları,
  • Sümela Manastırı
  • Pokut Yaylası, Sal Yaylası
Kendinizi rüyada hissedeceğiniz, her anını unutamayacağınız Karadeniz tatiline sizleri de bekliyoruz. Mavi ve yeşili hiç bu kadar ahenkle dans ettiğini görmemiştiniz.
Tulum ile horon vurmaya kemençenin tınısını dinlemeye gidiyoruz daaaaaa...

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Batum Gezisi, Hopa, Sarp,, Piazza Meydanı, Gürcü Gecesi

Yöresel Kahvaltı, Batum Gezisi, Hopa, Sarp, Batum, Gürcistan, Çoruh Nehri, Batum Bulvarı, Ters Ev, Gonio Kalesi, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Piazza Meydanı, Astronomik Saat, Alfabe Kulesi, Tiyatro Meydanı, Orta Cami, Ali ve Nino Heykeli, Saat Kulesi, Vaftiz Heykeli, Dönme Dolap, Casino, Gürcü Gecesi

Sabah 04.30da Sabiha Gökçen Havalimanı buluşmamızın ardından Pegasus kontuarında nüfus cüzdanı veya ehliyet ile uçuş için Check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. 07.55 'de hareket edeceğimiz uçuşumuz ile Trabzon Havalimanına doğru hareket ediyoruz. Trabzon Havalimanına ulaşıyor ve bizleri bekleyen aracımıza geçiyoruz. İlk olarak kahvaltımızı alacağımız Sera Gölü manzaralı Akpınar Restorana gidiyoruz. Karadeniz’in muhteşem doğası ve havası eşliğinde kahvaltımızın keyfini çıkarıyoruz, kahvaltımızın ardından; otobüsümüze biniyoruz ve Türkiye ile Gürcistan arasında sınır olan Sarp sınır kapısına geçerek gümrük işlemlerimizi yapıyoruz işlemlerimizin ardından karşı tarafta bizi bekleyen aracımızla buluşuyor ve Batum gezimize başlıyoruz. İlk olarak küçük bir sahil kasabasında bulunan Gonio Kalesi'ni panoramik olarak görüyoruz. Burada Ahalsopeli ve Adlia’yı birbirine bağlayan taş köprüyü Gonio Köprüsü’nün altından Çoruh Nehri’ni seyredip, dillere destan olan Ters Ev için küçük bir fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından Avrupa Meydanı'nda göğe yükselen Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli’nin hikâyesini dinleyip, sonrasında Piazza Meydanı’na geçiyoruz. Batum’un en güzel yerlerinden biri olan meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatıyor. Havayı saran taze kahve kokusu ile hoş bir atmosfer sunan meydanda bilgiler aldıktan sonra Ortodoks mezhebine ait Saint Nicholas Kilisesi'ni geziyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminde inşa edilmiş kilise aktif olarak kullanılmaktadır. Tiyatro Meydanı’nda, altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Tiyatro Binası'nı, Meryem Ana Katedrali’ni ziyaret ediyoruz. Dünyadaki 14 yazı sisteminden biri olan Gürcü Alfabesini görebileceğimiz Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp alışveriş için kısa bir mola veriyoruz. Molamızın ardından dinlenme için otelimize geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi bekleyen Batum’un meşhur Gürcü Gecesi eğlencesine katılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Batum’un meşhur denilecek casınolarına geçip keyifli vakit geçirebilirler. Konaklama otelimizde.

1 Mart 2022 İtibari İle Batum Geçişler Açılmıştır. İki Ülke Arasındaki Anlaşma Gereği Çift Aşısı bulunan misafirlerimiz Batuma Pcr testi yapmadan geçebileceklerdir. Çift aşısı bulunmayan misafirler Pcr testi yapmak zorundadırlar.

Kahvaltı: Akpınar Restoran Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Gürcü Gecesi New Ship Restoranda Alınacaktır
Konaklama: JRW Welmond Hotel
Konaklama: JRW Welmond Hotel

2.

Gün
Ayder Yaylası, Gelintülü Şelalesi, Horon Düzlüğü, Çinçiva Köprüsü, 2. gün programını görmek için tıklayınız

Ayder Yaylası, Gelintülü Şelalesi, Horon Düzlüğü, Pokut Yaylası, Sal Yaylası, Çat Vadisi, Çinçiva Köprüsü, Şenyuva Köyü

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Türkiye’ye dönmek için Sarp Sınır kapısına doğru hareket ediyoruz. Freeshopta yapacağımız alışverişin ardından 1350m yükseklikte bulunan Ayder Yaylası'na çıkıyoruz. Burada bulunan Gelintrülü Şelalesi, Horon Düzlüğü gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Keyifli bir yürüyüş yapabilir yöre insanlarıyla sıcak bir sohbet edebilir.Burada bulunan mekanlarda kahve keyfi yapabilirsiniz. Kahve keyfimizin ardından Rize'nin ilçesi olan Ardeşende bulunan tek HES yapılmayan Fırtına Deresin de bulunan tesisimize gidiyoruz. Tesisimizde alacağımız bölgeye has olan benekli alabalık yemeğimizin ardından sizler için ekstra olarak yapacağımız Zipline, Karadeniz’in yükselen trendi Zipline, Fırtına Deresi üzerinde yaklaşık 10 metre yükseklikte 350 metre uzunluğunda bağlanan çelik halatlar ile ip aktivitesi yapılabiliyor. :))) Fırtına Deresinde Rafting Yaklaşık 1,5 saat süren Türkiye Federasyonu tarafından Uzman Eğitmenlerin vermiş olduğu bilgiler ışığında hafif bir parkurda Rafting. Rafting eğlencemizin sonrasında filmlere konu olmuş Sevdaluk ve Benim İçin Üzülme gibi dizilerinin çekildiği köyleri görme imkânı bulabileceğiniz ekstra turumuza katılım gösterecek misafirlerimiz için gerçekleşecek programımız; Pokut Yaylası, Sal Yaylası, Çat Vadisi, Çinçiva Köprüsü, Şenyuva Köyü gezimiz düzenlenecektir (2023m yükseklikte bulunan Pokut Yaylasında çekeceğimiz harika fotoğraflar ve sınırsız eğlence programımızı tamamlayacağız.

Kahvaltı: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Fıyata Dahıldır
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Babillion Otel 5*- RizeKonaklama: Babillion Otel 5*- Rize

3.

Gün
Uzungöl, Karaester ve Lustra Yaylaları, Sürmene Bıçak Atölyesi 3. gün programını görmek için tıklayınız

Uzungöl, Karaester ve Lustra Yaylaları, Sürmene Bıçak Atölyesi, Vatan Çay Fabrikası

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından otobüsümüze biniyoruz ve Of- Çaykara - Taşkıran güzergâhından Uzungöl’e ulaşıyoruz. Uzungöl'de yolun her iki tarafını kaplayan ağaç türleri, asma köprüleri, sakin akan gölün verdiği huzur ile yürüyüş yapabilir yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Uzungöl'de Cam terasa çıkıyoruz ve gölü yukarıdan resmetme imkânı bulacaksınız, Dileyen misafirlerimiz için burada düzenleyeceğimiz Lustra ve Karaster Yaylaları turuna katılabilir (Kişi Başı Ekstra) minibüslerimiz ile 2400 metre yüksekliğe tırmanmaya başlıyoruz Yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası veriyor Yayla Evlerinden bir tanesine konuk oluyor çaylarımızı içiyoruz. Rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüş sonrasında görsellerde mevcut olan tepeden çekilmiş Uzungöl manzarasını fotoğraflayabilir ve o manzara eşliğinde içeceklerimizi yudumlama fırsatı bulabilirsiniz.Gezimize Karadeniz’in en lezzetli ve kaliteli çay fabrikası Vatan Çay'dan içimi ve lezzeti güzel dökme ve aromalı çay üretim tesislerimizi ziyaret edip çay toplama işlemlerine katılıp alışverişlerimizi tamamladıktan daha sonra Sürmene' ye özgü Sürmene bıçaklarının yapımı görmek ve dileyen misafirlerimizin bıçak alışverişini yapabileceği Akif Sürmene Bıçakçı’sına gidiyoruz. ardından konaklama ve akşam yemeği için otelimize hareket ediyoruz.

Kahvaltı: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Fıyata Dahıldır
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Babillion Otel 5*- RizeKonaklama: Babillion Otel 5*- Rize

4.

Gün
Atatürk Köşkü, Sümela Manastırı, Yöresel Alışveriş 4. gün programını görmek için tıklayınız

Atatürk Köşkü, Sümela Manastırı, Yöresel Alışveriş

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından otobüsümüze biniyoruz ve ilk durağımız olan Maçka ilçesinde bulunan Coşan Dere kenarından Altındere Milli Parkında bulunan minibüsler ile (Ekstra) Sümela Manastırı'na ulaşan patika yola çıkıyoruz. Yaklaşık 350m yolculuğumuz sonrasında manastırın açık olan bölümlerini rehberimizin anlatımı eşliğinde fotoğraflıyoruz. (Not: T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından restorasyon çalışmaları devam etmektedir manastırı dışarıdan fotoğraflayıp ayrılma durumumuz da olabilmektedir) Yönümüzü Trabzon'da bulunan Atatürk Köşkü'nü ziyaret ediyor Atatürk'ün Trabzon'a gelişi hakkında rehberimizden detaylı olarak bilgi alıyor ve fotoğraf için kısa bir mola verilecektir. Molamızın ardından Karadeniz bölgesine has yöresel ürünler için alışveriş molası veriyoruz. Buradaki alışverişimizin ardından Trabzon Havalimanı’na hareket ediyoruz. Pegasus Havayolları’nın 20.45 Trabzon – İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu ile geri dönüyoruz ve siz değerli misafirlerimizle bir başka SSC TUR organizasyonunda tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Fıyata Dahıldır
Konaklama: Bu Gece Konaklama YokturKonaklama: Bu Gece Konaklama Yoktur
DAHİL OLANLAR:
- 2 Gece Rize Babillion Otel 5* Konaklama, 2 Sabah Kahvaltısı, 2 Akşam Yemeği Dahil
- 1 Gece Batum Konaklama, Oda Kahvaltı Dahıl
- Gidiş Dönüş
- 3 Öğle Yemeği Dahil
- İlk Gun Sabah Kahvaltısı Dahıl
- İstanbul / Trabzon- Pegasus Hy ile Eko Sınıf Gidiş Bileti
- Trabzon / İstanbul- Pegasus Hy ile Eko Sınıf Dönüş Bileti
- Gürcü Gecesi Yemekli
- Pokut Sal Yaylası Minübüsler
- Batum Turu Gezisi
- Ayder Yaylası Gezisi
- Uzungöl Gezisi
- Sümela Manastırı Gezisi
- Atatürk Köşkü
- Hamsiköy Sütlaç İkramı
- Lüks Turizm Araçları İle Ulaşım
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
- Milli Park Girişleri

HARİÇ OLANLAR:
- Son Gün Akşam Yemeği
- Tüm Özel Harcamalar
- Pcr Testı ( 175 TL)
- Yurtdışı Çıkış Harcı (150 TL)
- Müze Kartı

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2117
LOKASYON:
Karadeniz
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Sabiha Gökçen Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 2496,00 TL 4992,00 TL
3 1728,00 TL 5184,00 TL
4 1320,00 TL 5280,00 TL
6 896,00 TL 5376,00 TL
9 608,00 TL 5472,00 TL
12 480,00 TL 5760,00 TL
Vakif:
TaksitAylıkToplam
2 2400,00 TL 4800,00 TL
3 1600,00 TL 4800,00 TL
4 1272,00 TL 5088,00 TL
6 864,00 TL 5184,00 TL
9 586,67 TL 5280,00 TL
12 448,00 TL 5376,00 TL
18 309,33 TL 5568,00 TL
Ziraat:
TaksitAylıkToplam
2 2400,00 TL 4800,00 TL
3 1600,00 TL 4800,00 TL
4 1272,00 TL 5088,00 TL
6 864,00 TL 5184,00 TL
9 586,67 TL 5280,00 TL
12 456,00 TL 5472,00 TL
18 314,67 TL 5664,00 TL
Teb:
TaksitAylıkToplam
2 2400,00 TL 4800,00 TL
3 1600,00 TL 4800,00 TL
4 1272,00 TL 5088,00 TL
6 864,00 TL 5184,00 TL
9 586,67 TL 5280,00 TL
12 456,00 TL 5472,00 TL
18 314,67 TL 5664,00 TL
Kuveytturk:
TaksitAylıkToplam
2 2400,00 TL 4800,00 TL
3 1600,00 TL 4800,00 TL
4 1272,00 TL 5088,00 TL
6 864,00 TL 5184,00 TL
9 586,67 TL 5280,00 TL
12 456,00 TL 5472,00 TL
18 314,67 TL 5664,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

4.800TL

4 Gün

en düşük kişi başı
BİZİ ARAYIN: 0216 472 3939

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 19 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2