KAYIT     İLETİŞİM

Büyülü Küba Turu (Her Şey Dahil Program)

 • Büyülü Küba Turu (Her Şey Dahil Program): THY ile HAVANA'DA 4 GECE, TRINIDAD'DA 1 GECE, VARADERO'DA 2 GECE KONAKLAMA
 • Büyülü Küba Turu (Her Şey Dahil Program): THY ile HAVANA'DA 4 GECE, TRINIDAD'DA 1 GECE, VARADERO'DA 2 GECE KONAKLAMA
 • Büyülü Küba Turu (Her Şey Dahil Program): THY ile HAVANA'DA 4 GECE, TRINIDAD'DA 1 GECE, VARADERO'DA 2 GECE KONAKLAMA
 • Büyülü Küba Turu (Her Şey Dahil Program): THY ile HAVANA'DA 4 GECE, TRINIDAD'DA 1 GECE, VARADERO'DA 2 GECE KONAKLAMA
 • Büyülü Küba Turu (Her Şey Dahil Program): THY ile HAVANA'DA 4 GECE, TRINIDAD'DA 1 GECE, VARADERO'DA 2 GECE KONAKLAMA
 • Büyülü Küba Turu (Her Şey Dahil Program): THY ile HAVANA'DA 4 GECE, TRINIDAD'DA 1 GECE, VARADERO'DA 2 GECE KONAKLAMA
 • Büyülü Küba Turu (Her Şey Dahil Program): THY ile HAVANA'DA 4 GECE, TRINIDAD'DA 1 GECE, VARADERO'DA 2 GECE KONAKLAMA
 • Trinidad ve Varadero'da Her Şey Dahil Konaklama
 • Küba Vizesi Dahil
 • Tüm Geziler Dahil
 • Öğle Yemekli Havana Şehir Turu Dahil
 • Öğle Yemekli Pınar Del Rio & Vinales Turu Dahil
 • THY ile 7 Gece 8 Gün
THY ile HAVANA'DA 4 GECE, TRINIDAD'DA 1 GECE, VARADERO'DA 2 GECE KONAKLAMA

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İSTANBUL – HAVANA

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 23.00’da buluşma. Bagaj, pasaport ve biniş işlemlerinden sonra, saat 02.10’da Türk Havayolları’nın TK 183 tarifeli sefer ile Havana’ya uçuş. Yerel saat ile 07.45’de Havana’ya varış. Varışın ardından havalimanından Havana şehir turu için ayrılıyoruz. Havana şehir gezimiz esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Miramar bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır şehir turunda öğle yemeğimizi yerel restaurantta programa dâhil olarak aldıktan sonra serbest zaman. Bu vakitte Latin Müzik yapılan sokak cafelerinde hoşça vakit geçirebilir ve kentin en hareketli caddelerinden biri olan Calle Obispo’da yürüyüş yapabilirsiniz. Bu cadde üzerinde el sanatları ile ilgili küçük dükkânlar, kitapçılar, galeriler, barlar ve cafeler bulabilirsiniz. Ardından otelimize transfer geceleme otelimizde. Konaklama: 4* Oteller

2.

Gün
HAVANA 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısından tüm misafirlerimiz ile tam gün olarak düzenlenecek olan Pinar del Rio – Vinales vadisi turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda ilk durağımız olarak dünyaca ünlü Cohiba-Montecristo-Partagas-Romeo&Juliet vb. markaların resmi olarak üretildiği Pinar Del Rio Puro Fabrikasını ziyaret edeceğiz. Burada tütünün puroya dönüşmesinin her aşamasını gözlemleme şansımız olacak. Fabrika gezimiz sonrasında 1999 yılından beri UNESCO Dünya Mirası Listesinde yerel alan Vinales vadisine yolculuğumuz başlıyor. Ünlü yönetmen Steven Spielberg’ün bile hayran kalıp Jurassic park filminde kullanmak istediği bu eşsiz vadide sırası ile Los Jasminez Seyir Terası,Benito’nun Çiftliği,İndian Cave (Cueva del Indio),Leovigildo Gonales’in 1961 yılında yaptığı Mural de la Prehistoria gezeceğimiz yerler arasında. Öğle yemeğimiz El Palenque Restaurant da özel fırında Tavuk ve yerel sebze ve meyveler, turumuz sonrasın Havana’daki otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Not: Turumuz esnasında olmazsa olmazlar Ballı Pina Colada-Organik Bal-Kahve-Rom alışverişi-Benito kahvesi ve Rom’u keşfetme fırsatını yakalayacağız.
Konaklama: 4* Oteller

3.

Gün
HAVANA 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tüm misafirlerimiz ile Amerikan arabaları ile Benzersiz Havana Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuza 1958 yılının sonunda Küba devrimine kadar Amerika’dan ithal edilmiş, daha sonra konulan ambargoya istinaden bir daha ülkeye sokulma şansı olmayan ve günümüzde de aktif olarak kullanılmakta olan Eski Amerikan arabaları ile başlıyoruz. En yenisi 1959 model olan dünyada sadece Küba’ya özgü-devrim öncesi zengin Amerikalıların arkasında bıraktığı araçlarımız ile Küba sokaklarında yapacağımız gezi sonrası Küba’nın Gaudisi olarak da bilinen Jose Antonio Rodriguez Fuster’in ; Barselona da Gaudi’den Romanya da Brancusi’den etkilendikten sonra ilk defa 1995 yılında kendi ahşap eviyle başlayan ve sonraları 80’den fazla komşusunu da içine alan Fusterlandia’yı ziyaret edeceğiz. Bu gezinin ardından yine Küba kültürünün çeşitliliğine çok yakından tanık olacağımız ve adını zengin bir tüccardan alan (Fernando Hamel) Hamel meydanını ziyaret ediyoruz. Afro Cuban dini Santeria ve danslarını içinde barındıran (Rumba) bu özel sokağı ziyaretimizin ardından Batista rejiminde önceleri saray olarak kullanılmış devrim sonrasında da halkın hizmetine müze olarak açılan Devrim Müzesini gezeceğiz. Duygusal anlar yaşayacağımız bu ziyaretimizden sonra öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz. Serbest öğle yemeğimiz sonrasında Havana’yı kuş bakışı göreceğimiz İsa Heykeli, Che Guevara’nın kısa bir dönem ofis olarak kullandığı aynı zamanda El Morro-Fuerza ve San Carlos kalelerine ev sahipliği yapan Casablanca Bölgesini ziyaret edeceğiz. Casablanca bölgesi ziyaretimizden sonra Küba’nın olmazsa olmazı olan sırasıyla Cathedral-Armas-Sanfransisco ve Vieja Meydanlarını yürüyerek adımlayacağız. Turumuz sonrası serbest zaman ve Otelimize dönüş.

Akşam dileyen misafirlerimizi; Compay Segundo,İbrahim Ferrer,Celia Cruz ve daha birçok ünlü isim ile birlikte çalmış olan, ünü dünyanın dört bir yanına yayılmış Türkiye’de de defalarca konser vermiş gerçek Bueno Vista Social Club sanatçılarının müzikleri eşliğinde muhteşem bir akşam yemeği bekliyor. Otantik Yerel Restaurantımızda beyaz, kırmızı et veya deniz ürünleri menülüdür. ( 2 adet içecek ücretsizdir dilerseniz Küba’nın seçkin kokteyllerinden mojito,cuba libre,pina colada,daiquiri tadına bakabilirsiniz ) (90 Euro)
Konaklama: 4* Oteller

4.

Gün
HAVANA – CIENFUEGOS - TRINIDAD 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Trinidad’a hareket. Yol üzerinde Havana’ya yaklaşık 3 saat mesafedeki Cienfuegos şehrini de panoramik olarak geziyoruz. Gezi esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Cienfuegos Tarihi Merkezi, Valle Sarayı, Jose Marti Parkı, Prado Promenade ve Malecon Bulvarını göreceğiz. Öğle yemeğimizi serbest olarak Cienfuegosta yerel restoranda alıyoruz. Şehir turumuzun ardından 1 saat mesafedeki Trinidad'da bulunan otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Trinidad’daki otelimizde.

** Trinidad otelimiz herşey dâhil konseptindedir.Konaklama: 4* Oteller

5.

Gün
TRINIDAD – SANTA CLARA - VARADERO 5 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyor ve ardından Küba’da kolonyal mimarinin en iyi korunduğu kent olan Trinidad şehir turumuza başlıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Ingenios Vadisi ve Trinidad Şehri gezisi esnasında; rom, limon, bal ve su ile yapılan içkisi ile meşhur La Canchanchara Barı göreceğiz. La Canchanchara’nın tadına baktıktan sonra Varadero’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Küba Devrimi esnasında en çetin savaşlara sahne olan Santa Clara’yı geziyoruz. Gezi esnasında Che Guevara’nın 37 arkadaşı ile birlikte ebedi istirahatinde bulunduğu Anıt Mezarı ve Zırhlı Tren göreceklerimiz arasında. Varadero’daki otelimize varış ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

** Varadero otelimiz herşey dâhil konseptindedir.
Konaklama: 4* Oteller

6.

Gün
VARADERO

Sabah kahvaltısının ardından günün geri kalanında eşsiz beyaz kumsalın tadını çıkarmak, yüzme ve güneşlenme için serbest saatlerimiz var... Geceleme otelimizde

** Varadero otelimiz herşey dâhil konseptindedir.
Konaklama: 4* Oteller

7.

Gün
VARADERO - HAVANA 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Havana otelimizde hareket ediyoruz, varışımız ile birlikte otelimize check-in işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İstanbul’a gitmeden önce dilediğiniz gibi şehri keşfetmek ve alışveriş yapmak için serbest zamanımız olacak. Konaklama Havana’daki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz akşam etkinliği olarak düzenlenecek olan yemekli Cabaret Parisien Show (80 Euro) etkinliğimize katılabilirler. Tur sonrası otelimize döneceğiz. Konaklama otelimizde.Konaklama: 4* Oteller

8.

Gün
HAVANA - İSTANBUL 8 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltıdan sonra Havana Jose Marti Havaalanına’na transfer. Havana’dan 09.15’de Türk Havayollarının TK 183 tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ertesi gün Saat 10:15’da İstanbul Havalimanı’na varış ve hizmetlerimizin sonu. 

DAHİL OLANLAR:
*İstanbul – Havana - İstanbul Arası Türk Havayolları ile Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
*Panoramik Havana – Trinidad Şehir Turları
*4 yıldızlı otellerde Havana’da 4 gece oda kahvaltı, Varadero’da 2 gece Herşey dâhil, Trinidad’da 1 gece Herşey Dahil olarak toplam 7 gece konaklama.
*Türkçe Rehberlik Hizmeti
*Cienfuegos ve Santa Clara Şehir Turları
*Havana Otelde Bir Adet Akşam Yemeği
*ÖĞLE YEMEKLİ PINAR DEL RİO & VİNALES TURU DÂHİL
*ÖĞLE YEMEKLİ HAVANA ŞEHİR TURU DÂHİL
*ESKİ AMERİKAN ARABALARI BENZERSİZ HAVANA TURU DÂHİL
*Havalimanı vergisi
*Küba Vize Ücreti ( Yeşil Pasaport vize gerekmemektedir )

HARİÇ OLANLAR:
*Seyahat sağlık ve güvence paketi 30 € - 65 yaş ve üzeri 60 €
*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
*Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
*Öğle ve Akşam Yemekleri
*Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar
*TURUMUZUN YEREL SERVISLER, REHBER ve KAPTANLAR İÇİN BAHŞİŞLERİ Kişi Başı 50 Euro dur. Bu ücret turun 1. günü rehber tarafından toplanır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#1799
LOKASYON:
Küba (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 883,48 EUR 1766,96 EUR
3 611,64 EUR 1834,92 EUR
4 467,23 EUR 1868,90 EUR
6 317,15 EUR 1902,88 EUR
9 215,21 EUR 1936,86 EUR
12 169,90 EUR 2038,80 EUR
Vakif:
TaksitAylıkToplam
2 849,50 EUR 1699,00 EUR
3 566,33 EUR 1699,00 EUR
4 450,24 EUR 1800,94 EUR
6 305,82 EUR 1834,92 EUR
9 207,66 EUR 1868,90 EUR
12 158,57 EUR 1902,88 EUR
18 109,49 EUR 1970,84 EUR
Ziraat:
TaksitAylıkToplam
2 849,50 EUR 1699,00 EUR
3 566,33 EUR 1699,00 EUR
4 450,24 EUR 1800,94 EUR
6 305,82 EUR 1834,92 EUR
9 207,66 EUR 1868,90 EUR
12 161,41 EUR 1936,86 EUR
18 111,38 EUR 2004,82 EUR
Teb:
TaksitAylıkToplam
2 849,50 EUR 1699,00 EUR
3 566,33 EUR 1699,00 EUR
4 450,24 EUR 1800,94 EUR
6 305,82 EUR 1834,92 EUR
9 207,66 EUR 1868,90 EUR
12 161,41 EUR 1936,86 EUR
18 111,38 EUR 2004,82 EUR
Kuveytturk:
TaksitAylıkToplam
2 849,50 EUR 1699,00 EUR
3 566,33 EUR 1699,00 EUR
4 450,24 EUR 1800,94 EUR
6 305,82 EUR 1834,92 EUR
9 207,66 EUR 1868,90 EUR
12 161,41 EUR 1936,86 EUR
18 111,38 EUR 2004,82 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

32.281TL

8 Gün

en düşük kişi başı
BİZİ ARAYIN: 0216 472 3939

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 19 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2