• Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
  • Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
  • Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
  • Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
  • Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
  • Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
  • Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
  • Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
  • Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
  • Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
%50
Bursa Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
BURSA
Yarım Pansiyon


Gezilecek Yerler: İstanbul, Osmangazi Köprüsü, Bursa, Uludağ, Bursa , Ulucami , Kozahan , Tophane , Saat Kulesi, Cumalıkızık , Sanat Evi , Cin Aralığı
1 Gece 2 Gün 1 Gece Otel Konaklaması
458,00 TL
229 00
TL
%50
Bölgede Öne Çıkanlar
ERKEN REZERVASYON SON GÜN 28 EKİM 2019
Tarihi Roma ve Osmanlı dönemine kadar uzanan Bursa'nın her biri ayrı cennet köşelerini sizlere SSCTUR farkıyla sergiliyoruz.
Haftasonu tatilini kendinizi ve sevdiklerinizi, Uludağ’ın beyaz büyüsünde ve Bursa’nın doğal, tarihi atmosferinde ödüllendirebilirsiniz.
Beyaza bürünmüş bir doğada ;
İsterseniz karın keyfini kar topu oynayarak ya da kayak yaparak ,
İsterseniz muhteşem kar manzarasını izlerken şömine başında
kahvenizi yudumlayarak çıkartabilirsiniz...
Osmangazi Köprüsü'nden Hızlı Ulaşım
HER HAFTASONU KESİN KALKIŞLI ULUDAĞ & BURSA TURU
1 Gece 2 Gün 
04:30 Ataköy Atrium Önü
05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı
05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
05:40 Kartal Köprüsü Altı
06:00 Çayırova Mc Donald's Önü
 

Siz değerli misafirlerimizle sabah belirtilen saatlerde buluşup ; kahvaltı paketi ve araç içi ikramlarımız eşliğinde Osmangazi Köprüsü ’nden geçerek yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğumuzun ardından Uludağ zirvesine çıkış yapıyoruz. Dağ ve gezilecek yerler hakkında yönlendirmelerimiz doğrultusunda dileyen misafirlerimiz dağ havasını soluyup yürüyüş yapabilir, kar topu oynayabilir, veya kızak keyfi sürebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ise anlaşmalı olduğumuz Şampiyon Kayak Evi 'nde kayak takımlarını kiralayıp gün boyunca kayak yapabilir veya telesiyeje binip kartal yuvası tepesine çıkıp , manzara eşliğinde Belvu Cafe 'de sıcak içecek eşliğinde manzaranın tadını çıkartabilirsiniz. Öğle yemekleri için muhteşem dağ havası ve manzara eşliğinde Mysia Cafe 'de mangalda pişen sucuk ekmek ve içeceğimizi alıp bu lezzetin tadına varıyoruz. Gün boyunca kayak keyfini yaşadıktan sonra akşam hava durumuna göre pistlerin kapanmasıyla birlikte saat 17:00 ' de bu güzel turumuzu tamamlayıp Bursa’daki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize yerleşme akşam yemeği ve konaklama. Yemek sonrası dileyen misafirlerimize Bursa’nın en önemli eğlence merkezlerinden CLUB İNFERNO’ya eğlenmeye gidiyoruz(EXTRA)  :) 22.00 otelden çıkış yapıp gece saat 02.00’a kadar eğlenceye doyuyoruz. İnferno eğlencemizin ardından gece tekrardan otelimize dönüp dinleniyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Araç İçerisinde Kahvaltı Paketi
Öğle Yemeği: Uludağ Mysia Cafe’de Öğle Yemeği ( Sucuk Ekmek Meşrubat Menü (30TL)(Extra)
Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe Veya Set Menü Olarak Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Bursa Artıç Otel, Bursa Ramada, Kayhanbey Otel .
Güzergah : İstanbul - Uludağ ( 200 Km ) , Uludağ - Bursa (30 Km )
Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Bursa şehir turu, Bursa‘da şehrin tam merkezinde yer alan Tophane, Bursa ’nın zirvesinde müthiş manzarasını kuşbaşı bir konumdan seyredebileceğiniz bir konumdadır. Tophane’de başta Osmanlı İmparatorluğu kurucularından olan Osman Gazi ve Orhan Gazi ’nin türbelerini rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Buradaki ziyaretimizin sonrasında bölgenin adı da isminden de anlaşılacağı gibi tepede bulunan, geçmişten günümüze simgesel olarak konumlandırılmış Top Arabalarını ve Tarihi Saat Kule 'sini ziyaret ediyoruz. Buradaki ziyaretimizin ardından sizlere hem kısa bir soluklanma molası hemde bölgede yörenin meşhur kestane şekeri ve tatlılarını alabilmeniz serbest zaman. Buradaki serbest zamanımızın ardından Evliya Çelebi’nin ifadesiyle Bursa’nın Ayasofyası Ulu Camii oluyor. Ulu Cami gezimizin ardından Kozahan’da (İpekçiler Çarşısı) kısa bir mola verip öğle yemeğimizi almaya gidiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Cumalıkızık Köyü ziyareti. Cumalıkızık, adını bir zamanların efsane dizisi ‘’Kınalı Kar’’ ile duyursa da çokça kalabalık bir şehrin dibinde köy olarak kalmayı başarabilmiş ufak bir Osmanlı Köyüdür. Günümüzde ise dokusu, kokusu, huzuru bozulmamış bir nefes alma alanı. Burası resmen Bursa’nın arka bahçesi diye tanımlayabiliriz. Bu köyde rehberimizin gerekli bilgilendirmeleri ve anlatımlarının ardından, Sanat Evi , Cin Aralığını ziyaret ediyoruz. Buradaki kısa ziyaretimiz sonrasında sizlere bu ekolojik doğal köy ortamında sevdiklerinize, evlerinize güzel yöresel ürünleri alabileceğiniz köy meydanında serbest zaman. Serbest zamanımızın ardından İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Tarihi Tophane Kebapçısında
( İskender Menü Meşrubat (50 TL))
Akşam Yemeği: Dönüş Yolunda Dinlenme Tesisinde
Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.
Güzergah : İstanbul - Bursa ( 154 km ) , Bursa - İstanbul ( 154 km )
- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
- 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
- Araç içi Sıcak, Soğuk içecekler ve Kek İkramı
- Sabah Araç İçerisinde Kaşarlı Soğuk Sandviç ve Meyve Suyu İkramı
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- Tüm Şahsi Harcamalar
- Club İnferno Giriş Ücreti
- Ski Pass Ücreti
- Öğlen Yemekleri
- Kayak Ekipmanları
- Kayak Takımı Günlük
- Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük
- Board Kirası Günlük
- Kızak Günlük
Bursa iklimi Akdeniz ile Karadeniz arasında bir geçiş niteliği göstermektedir. Kışların çok sert geçmediği ilde yaz dönemlerinde şiddetli bir kuraklık görülmemektedir. En çok yağış, kış ve ilkbahar aylarında olmaktadır. Merkez ilçenin yıllık sıcaklık ortalaması 14,4 derece’dir. İl merkezinde sıcaklık yılda 60,5 gün 30 derece üstüne çıkmakta, ortalama 33,6 gün ise 0 derece’nin altına düşmektedir.  

Uludağ iklimi ise ; Dağın iklimi alt kademelerden zirveye doğru kademeli olarak değişimler gösterir. Alt kademelerdeki Akdeniz iklim tipi , zirveye doğru nemli mikro termik iklim tipine dönüşürken, kışın yüksek rakımlarda buzlu iklim görülür. Doğu Akdeniz iklim grubunun birinci familyasında yer almaktadır.

Kar yağışlı günler yıllık ortalama: 66.7 gün
Kar ile örtülü günler yıllık ortalama: 179.2 gün
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, her an yağmur yağabileceği için yağmurluk,karbotu, eldiven yapacağınız alışverişler için sırt çantası ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız. 
İptal İade Güvence Paketi; Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 30 TL’dir.
Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ; Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)
Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda SSCTur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce kalkış noktasında hazır olunuz. Yol yoğunluğu, trafik vb. sebeplerden aracın gecikmesinden SSC Tour sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir. Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden SSC Tour kesinlikle sorumlu değildir. Programda belirtilen oteller standartları ve bölge mevkileri bakımından aynı veya yakın olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Bölgelerde verilen serbest zamanlar, Müze ve Ören yerlerinde verilecek serbest zamanlar her turda farklılık göstermektedir. Tur rehberimiz tarafından düzenli olarak misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi gezi noktalarına göre programı belirleyip, uygun saate depar verecektir. Tura katılan her misafir tur rehberinin bildireceği saate uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Otelllerden çıkış saatleri de tur rehberinin belirleyeceği program dahilindedir. Otellerde standart uygulanan Giriş - Çıkış saatleri Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Rehberiniz tarafından bir gün öncesinden saati bildirilecektir.

Kültür turlarımızın tamamında Erken Rezervasyon dahil olmak üzere KADEMELİ FİYAT uygulaması bulunmaktadır. Aynı tarihteki Paket Turun içindeki rezervasyon sayısı arttıkça fiyatları da kademeli olarak yükselecektir. Ödeme alınmadan fiyat sabitleme yapılamaz.

Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri Ssc Tur ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 25/09/2019 tarihinde hazırlanmıştır.
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.
40 kişi ve üzeri Otokar Doruk MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner
31 kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO
46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER
46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA
46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvd oynatıcı

MİTSUBİSHİ SAFİR
46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvd oynatıcı

OTOKAR DORUK
38+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, SesSistemi, 15 Lcd Tv

OTOKAR SULTAN MAXİ
31+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN
27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv

MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER
15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi
Yorumlar
Arama Talep Formu
Adınız :
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Telefon Numaranız :
Talebiniz :