Kampanyalı Oteller

Bolu Otelleri

Şehir Otelleri

Tüm illeri listelemek için tıklayınız.

İstanbul Otelleri Adıyaman Otelleri Afyon Otelleri Ağrı Otelleri Amasya Otelleri Ankara Otelleri Antalya Otelleri Ardahan Otelleri Artvin Otelleri Aydın Otelleri Balıkesir Otelleri Bolu Otelleri Burdur Otelleri Bartın Otelleri Çanakkale Otelleri Çankırı Otelleri Çorum Otelleri Denizli Otelleri Diyarbakır Otelleri Düzce Otelleri Elazığ Otelleri Erzincan Otelleri Erzurum Otelleri Eskişehir Otelleri Gaziantep Otelleri Gümüşhane Otelleri Hatay Otelleri İzmir Otelleri Karaman Otelleri Kars Otelleri Kastamonu Otelleri Kayseri Otelleri Kırıkkale Otelleri Kırşehir Otelleri Kocaeli Otelleri Konya Otelleri Malatya Otelleri Manisa Otelleri Mardin Otelleri Nevşehir Otelleri Niğde Otelleri Ordu Otelleri Rize Otelleri Sakarya Otelleri Samsun Otelleri Sinop Otelleri Sivas Otelleri Tekirdağ Otelleri Tokat Otelleri Uşak Otelleri Yalova Otelleri Yozgat Otelleri Zonguldak Otelleri Adana Otelleri

Bolu Prestige Otel
Bolu
Merkez
Bolu Prestige Hotel Modern Binasında Sizlere En İyi Hizmeti Vermek İçin Kurulmuştur.Tüm Realiteleri Göz Önüne Alarak "En Güzel Hizmet İnsana Yapılan Hizmettir." Felsefesini Kendimize İlke Edinerek, Mimari Projesinden Mekânsal Düzenlemesine Kadar, Her Şeyin Birinci Sınıf Olmasına Büyük Özen Göstererek Hizmete Açtığımız, Prestige Hotel Hem Sahasında Önemli Bir Boşluğu Doldurmuş, Hem De Emsallerine Güzel Bir Örnek Teşkil Etmiştir.
Şehir Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Bolu Termal Otel
Bolu
Karacasu
Karacasu mevkiinde bulunan konforlu tesis, Bolu şehir merkezine 5 km., Aban'ta 37 km. mesafede yer alıyor. 77 odalı bir tesistir.
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Von Club Abant
Bolu
Abant
Balayi Oteli SSC Öneriyor Şehir Oteli Vize Passaport Yok
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
11000 m2 alan üzerine kurulu Büyük Abant Hotel toplamda 200 odadan oluşmaktadır.

Abant Gölü üzerinde 90 max oturma kapasitesine sahip olan tesis muhteşem doğa manzarası ile misafirlerine hizmet vermektedir.
Gölcafe Restaurant & Bar Zengin Cafe Mönüsü ile damak zevkine düşkünleri, Grup Firuze ile müzik ruhun gıdasıdır diyenleri, bitki çayları ve nargile ile de geleneksel tatları arayanları tatmin etmek üzere hazırlanmıştır.
Yakın Bölge Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
DorukKaya Ski & Mountain Resort, çam ormanları arasında, sonsuz beyazlığın ortasında, renkli, çılgın eğlenceler ve sınırsız heyecanlar sunan, dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezidir. Bolu Kartalkaya'daki konumu itibariyle İstanbul ve Ankara'dan kısa sürede ve kolaylıkla ulaşılabilen DorukKaya Ski & Mountain Resort, Türkiye'nin en iyi kayak pistlerinin bulunduğu bir alan üzerinde yer almaktadır
Kayak Oteli Transfer Hizmeti
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Grand Kartal
Bolu
Kartalkaya
Grand Kartal Otel 1998'den bu yana kayak ve snowboard severlerin aradıkları konforu ve kaliteyi Köroğlu dağlarının 2000 metre zirvesinde sunan, İstanbul'a 3, Ankara'ya 2 saat uzaklıkta olan kayak ve snowboard cennetidir.
Kayak Oteli SSC Öneriyor Şehir Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Kartal Otel
Bolu
Kartalkaya
Balayi Oteli Erken Rezervasyon Oteli Erken Rezervasyon Sigortası Kayak Oteli SSC Öneriyor Şehir Oteli Yakın Bölge Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Kayak ve snowboard tutkunlarına özel yepyeni bir adres, sıra dışı hizmet kalitesiyle birlikte siz konuklarımıza kapılarını açıyor. Kaya konukseverliğinin üst seviyede hissedileceği tesis, bölgenin en popüler buluşma noktası olmaya aday. Kaya Palazzo Mountain Resort, kış tatilinde Kartalkaya’yı tercih edenler için en yeni seçenek olacak.

Leitner Detechable Chairlifts Türkiye'de ilk defa Kaya Winter World ‘de...Telesiyej liftleriNden sandalyeli olan lift dünyaca ünlü Leitner markalı önden korumalı litf ile yenilenmiştir.

Kayak Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Yirmi dönümlük arazide bahçe içerisinde konumlandırılmış olan tesis misafirlerine evlerindeki kadar rahat edebilecekleri bir ortam sunmayı amaç edinmiştir.
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Konağımız (evimiz) 170 yıllık ve 4 kuşak Hacı Şakirler Evi olarak anılmaktadır.
Konağımızın mimari özelliklerinden yapan ustanın Bektaşi olduğu, konağı yaptıran Hacı Şakir Dede’nin Osmanlı Devletinin son döneminde Osmanlı Bankasında çalıştığı ve emekli olduktan sonrada ceviz ağacı ticareti yaptığı anlatılmaktadır.
Kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Bolu Abant bölgesi, Abant Gölü kenarında yer alan Abant Köşk Otelimiz, geçirmiş olduğu renovasyon çalışmaları sonucunda, yepyeni yüzü ve yeni konseptlerle siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

Toplam kullanım alanı 1.841 m2 olan tesisimiz, 12 odalı ,24 yatak kapasiteli,olup,11 standart,1 suite odaya sahiptir…
Yakın Bölge Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
1