KAYIT     İLETİŞİM

Bolu Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turları

Karadeniz Turları ve Karadeniz Tur Fırsatları;
Bolu Çıkışlı Karadeniz Turları ile doya doya karadenizi gezeceksiniz, üstelik Ssctur karadeniz turları kredi kartına 18 taksit imkanı sunuyor. Karadeniz turları ile kimliğiniz ile Gürcistan Ülkesinin Batum Şehrini gezme ve görme imkanına sahip olacaksınız. SSCtur ile Bolu çıkışlı Karadeniz turları bir çok yayla geziyoruz özellikle Trabzon Uzungölde bulunan Karaestel yaylası, Rizedeki Ayder yaylası, Giresundaki Kümbet Yaylası, Ordudaki Perşembe yaylası bunların başında geliyor. Karadeniz Yemekleri ile tanışacaksınız ve yöresel alışveriş ile Tereyağı Bal Peynir, Fındık, Köme, Pestil alma imkanınız olacaktır.

Karadeniz Turunda Gezilecek Yerler;
Sinop Cezaevi, Sinop Kalesi, Samsun Bandırma Vapuru, Atatürk Anıtı, Gazi Müzesi, Ordu Perşembe Yaylası, Boztepe, Giresun Kümbet Yaylası, Mavi Göl, Tamzara Mahallesi, Gümüşhane Karaca Mağarası, Torul Cam Teras, Tomara Şelalesi, Hamsiköy, Trabzon Sümela Manastırı, Uzungöl, Atatürk Köşkü Garastel Yaylası, Rize Çayeli Çeçeva Köyü, Fırtına Deresi, Ayder Yaylası, Gito Yaylası, Şenyuva Köyü, Zilkale, Palovit Şelalesi, Artvin Hopa, Borçka Karagöl.

Bolu Çıkışlı Karadeniz Turu Hakkında;
Her Hafta Cuma, Cumartesi, Pazar ve Çarşamba Akşamları SSCTur Olarak Bolu Çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum Turları düzenlenmektedir, her bütçeye ve zamana uygun olarak düzenlenen karadeniz turları ile isterseniz 4 Gece 5 Gün, 5 Gece 6 Gün, 6 Gece 7 Gün, 7 Gece 8 Gün olarak otobüslü karadeniz turları düzenlenmektedir.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.