KAYIT     İLETİŞİM

 • Bolu Çıkışlı Fırtına Gibi Gap Turu (3 Gece Otel Konaklamalı)

  Urfa'da Sıra Gecesi, Göbeklitepe ve Harran, Halfeti'de Batık Şehirde Tekne Turu Gaziantep'te Gaia, Mor Gabriel, Sular Altında Kalan Hasankeyf Sizleri Bekliyor Adıyaman'da…
  -%60
  6 Gün
  Otobus
  999TL
  1.598,40TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Bolu Çıkışlı Rüya Gibi Gap Turu (5 Gece Otel Konaklamalı)

  Otobüsle Düzenlediğimiz Rüya Gibi Gap Turumuza Başlıyoruz. Düşlediğimiz, Özlemini çektiğimiz Güney Doğu Anadolu bölgesini hep beraber geziyoruz. Tüm Gap Turlarımızda…
  -%45
  8 Gün
  Otobus
  1.499TL
  2.173,55TL
  Kişi Başı
  Detaylar
 • Bolu Çıkışlı Dolu Dolu Doğunun Hazineleri Turu (6 Gece Otel Konaklamalı)

  SSC Tur Farkıyla Sizleri Doğu'nun Hazinelerini Keşfetmeye Davet Ediyoruz. Sivas, Tunceli, Kemaliye, Van, Erzurum, Kars, Elazığ, Tatvan, Ağrı Dağı, Bingöl
  -%45
  9 Gün
  Otobus
  1.750TL
  2.537,50TL
  Kişi Başı
  Detaylar


Bolu Çıkışlı GAP Turları:
Bolu ilimizde yaşayan siz değerli misafirlerimiz için Bolu Çıkışlı GAP Turları her hafta düzenlenmektedir. Otobüslü Gap turlarımız her hafta cumartesi ve pazar günleri kalkış yapmaktadır. Uçaklı Gap turlarımız ise İster İstanbul'dan Uçaklı Gap turuna katılabilirsiniz veya Ankara çıkışlı Uçaklı Gap Turlarımıza katılabilirsiniz.
Güney doğu anadolu tur fırsatları kısa adı Gap turları ile Bolu Çıkışlı Gap Turları ile Adana, Hatay, Gaziantep, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Mardin, Urfa, Elazığ, Malatya İllerimizi gezme görme imkanı bulacaksınız.
Bolu Çıkışlı Gap Turları ile Hatayda Künefe yeme, Adıyamanda Nemrut Dağı, Batmanda Hasankeyf, Diyarbakır Surları, Urfada Sıra Gecesi ve Harran evleri, Gaziantep Mozaik müzesi, Malatyada Battal Gazi, Elazığda Harput Kalesi, Adanada 12 Gözlü Köprü Gezi göreceğiniz ve datacağınız tadlar arasındadır.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0850 222 87 72
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.