KAYIT     İLETİŞİM

Azerbaycan Turları

Can Azerbaycan iki devlet bir millet olarak gördüğümüz ve candan can olarak bildiğimiz Azerbaycan ve Türkiye Cumhuriyeti arasında 2020 Yılı Aralık ayında Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'de Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan arasında yapılan özel bir anlaşma ile artık iki devlet bir millet olarak kimlik kartları ile iki devlet vatandaşları karşılıklı serbest giriş hakkına sahip olacaklar. TC Kimlik Numarası bulunan Yeni Kimlik veya Pasaport ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki Kimlik Kartları ile (Ehliyet, Kurum Kimlikleri vs.) geçiş yapılamamaktadır. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Azerbaycan'a geçişleri için Noter’den Onaylı Muvaffakatname almaları gerekmektedir. Bebekler, (Çocuklar Dâhil) kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. 
SSCTUR olarak 2020 aralık ayı itibaren her hafta otobüsle veya uçakla Azerbaycan turları düzenlenmektedir. İstanbul Çıkışlı Azerbaycan Turları arasında Doğu Anadolu turları ile beraber yapıcak turlardır. Azerbaycan Turları için Ssctur Kredi Kartına Taksit İmkanı sunmaktadır. %25 Kaparo ver gerisini otobüste tamamla kampanyasından da faydalanabilirsiniz. 
İstanbul Çıkışlı doğu Karadeniz ve Batum turları ile Azerbaycan Gence ve Bakü Turlarına da katılabilirsiniz. Ankara Çıkışlı Azerbaycan Turları, Bursa Çıkışlı Azerbaycan Turları, Eskişehir Çıkışlı Azerbaycan Turları, İzmir Çıkışlı Azerbaycan Turları, Adana Çıkışlı Azerbaycan Turları, Antalya Çıkışlı Azerbaycan Turları
Türkiye, Rusya, Ermenistan, Gürcistan, İran ile sınır olan Azerbaycan, Hazar Denizinde yer almaktadır. Birleşmiş milletler üyesi olan Azerbaycan Bağımsız Devletler Topluluğu Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü'nün kurucu üyesidir.
Azerbaycanda gece hayatı çok eğlencelidir, özellikle gece eğlenmeye gitmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alamaktadır.

Bakü Turları

Nahçıvan Turları

Gence Turları

Azerbaycan’da ne yenir?

Azeri yemekleri çok meşhurdur ve bunların başında Düşberi, Gürze, Kuymak, Firni, Süzme, Hamuraşı, Kelle Paça, Pelmeni ve Tava Kebabı yemeniz gereken lezzetler arasındadır tüm bu yemekleri yemek için Ssctur'un düzenlediği Azerbaycan Turlarına katılabilirsiniz. 

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2