KAYIT     İLETİŞİM

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ve Tur Fiyatları
Karadeniz turu için her hafta düzenlenen ve Aydın çıkışlı olarak düzenlenen karadeniz tur fırsatları ile doğa ve mas mavi denizine doyamayacağınız muhteşem bir karadeniz turu sizi bekliyor üstelik SSCTurun düzenlemiş olduğu turlar kredi kartına 18 taksit avantajı sunuyor.
Aydın'dan düzenlenen karadeniz ve Batum kültür turları otobüslü ve İzmir Adnan menderes havalimanından uçaklı olarak da düzenlenmektedir. Bu turumuz ile Amasya Kral Kaya Mezarlarını, Ferhat ile Şirin su kanallarını, Tokat ilimizi, Giresun Kümbet yaylasını, Tamzara Mahallesi, Mavi Göl, Ordu Boztepe, Giresun Fındık alış verişi, Gümüşhane Tomara şelalesi, Karaca mağarası, Rize Çayeli Çeçeva köyü, Ayder yaylası, Badara Yaylası, Gito yaylası, Çamlıhemşin Fırtına Deresi, Şimşir Ormanları, Trabzon Uzungöl Karestel yaylası, Sümela Manastırı, Hamsiköy Sütlaçı, Zigana Geçidi, Limni Gölü, Artvin Borçka Karagöl, Sinop Cezaevi, Samsun bandırma Vapuru, Trabzon Atatürk köşkü, Samsun İlk Adım Anıtı, Sinop Ayhan Kotra Gemi Müzesi gibi birçok noktayı gezeceksiniz.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.