KAYIT     İLETİŞİM

Ilgaz Turları

Ankara Çıkışlı Ilgaz kayak turları ile milli park içerisinde bulunan kayak merkezine veya Yıldıztepe Kayak Merkezine turlar düzenlenmektedir. her hafta sonu günübirlik Ilgaz turu ve Konaklamalı Ilgaz turları düzenlenmektedir. Akaraya yaklaşık iki buçuk saat süren bir konumda bulunan Ilgaz dağında her hafta düzenlenen turlar ile kayak yapabilir, Kızakla Kayabilir, kardan adam ve kartopu oynayabilirsiniz öğlen saatlerinde bölgede bulunan tesisimizde sucuk ekmek köfte ekmek veya tavuk ekmek yeme imkanı bulacaksınız. 69TL'den Başlayan fiyatlarımız kredi kartına 9 taksit avantajı sunuyoruz. kayak merkezinde bulunan kayak odasından kayak kiralayabilir kıyafet kiralayabilir kızak kiralayabilir eldiven bere satın alam imkanı bulacaksınız.

Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu

Ankara'dan her Cumartesi ve pazar sabahları günübirlik olarak Ilgaz Dağına düzenlediğimiz turlar ile sabah araç içi kahvaltı ikramımız olmaktadır, bol bol kar ile oynama imkanı bulacağınız bu turumuzda teleferik ile dağını enfes havasını soluyabilir teleferiğin keyfini çıkarabilirsiniz. üstelik günübirlik turumuzda da kredi kartına 9 taksit yapıyoruz.

Ankara Çıkışlı Konaklamalı Ilgaz Turu

Konaklamı turlarımız Her Hafta cumartesi sabah kalkıyor ve birçok otel alternatifi sunuyoruz isteyen misafirlerimiz Yıldıztepe Kayak merkezinde bulunan Armar otelde Ilgaz Otelde veya Farko otelde konaklama yaparken ekonomik ve ucuz konaklamalı Ilgaz turu için Ilgaz ve Kastamonu daki otellerimiz ile uygun fiyata konaklamalı turlar düzenliyoruz. her iki günde Ilgazın keyfini çıkarmak için erken rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz.


HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2