KAYIT     İLETİŞİMAfyon Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turları
SSCTur ile her hafta otobüslü karadeniz ve Batum turlarına katılabilirsiniz, 3 gece 4 gece 5 gece ve 6 gece konaklamalı herkesin zamanına ve bütçesine uygun turlar düzenlenmektedir. Afyon'dan kadeniz turları ile doğu karadenizi ve Gürçistan Ülkesinin Batum Şehrini gezme imkanı sunuyoruz. Tüm Turlarımız adını içindeki güzergah ve proğramlardan almaktadır, Örneğin Fırtına Gibi Karadeniz Turu 3 Gece Otel konaklamlı olup Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Batum Gezileri ile sınırlı olup Fırtına gibi karadenizi gezip geri dönüyoruz. Dolu dolu Doğu karadeniz Turunda ise şehir şehir tüm illerdeki önemli Turistlik yerleri geziyoruz bu turumuzda karadenizi gerçek anlamı ile Dolu Dolu geziyoruz Amasyada Ferhat ile Şirin, Orduda Boztepe, Tokat, Gümüşhane Tomara Şelalesi, Karaca Mağarası, Limni Gölü, Giresun Kümbet Yaylası,  Mavi Göl, Trabzon Hamsiköy, Sümela Manastırı, Uzungöl, Rize Çayeli Çeçeva Köyü, Ayder Yaylası, Fırtına Deresi, Gito Yaylası, Badara Yaylası, Fırtına Deresi, Artvin Boarçka Karagöl ve Batum şehirlerini Sinop Cezaevini Gezmelere doyamayacaksınız. Afyon Çıkışlı karadeniz turları kredi kartına 18 Taksit imkanı.

HAKKIMIZDA

SSC Tur seyahat acentası olarak 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.