KAYIT     İLETİŞİM
  • Adana Lezzet Festivali: Tüm Diyet Ve Perhis Kelimelerinin Yasaklı Olduğu Adana Lezzet Festivali'ne Bizimle Gelmeye Ne Dersiniz.
  • Adana Lezzet Festivali: Tüm Diyet Ve Perhis Kelimelerinin Yasaklı Olduğu Adana Lezzet Festivali'ne Bizimle Gelmeye Ne Dersiniz.
  • Adana Lezzet Festivali: Tüm Diyet Ve Perhis Kelimelerinin Yasaklı Olduğu Adana Lezzet Festivali'ne Bizimle Gelmeye Ne Dersiniz.
  • Yedi Uyurlar Mağarası
  • Adana Muhteşem Lezzetleri
  • Tarsus Şelalesi
  • Nusret Mayın Gemisi
  • Lezzet Festivali
  • Pamuk Tarlası
Tüm Diyet Ve Perhis Kelimelerinin Yasaklı Olduğu Adana Lezzet Festivali'ne Bizimle Gelmeye Ne Dersiniz.

Tarsus, Yedi Uyurlar Mağarası, Bilal Habeşi Mescidi, Tarsus Şelalesi, Nusret Mayın Gemisi, Adana Şehir Gezisi, Taşköprü, Sabancı Camii, Pamuk Tarlası, Pamuk Hasadı, Çırçır Fabrikası, Lezzet Festivali

2021 Erken Rezervasyon Başlamıştır.

%25 Peşin Ver Gerisini Otobüste Tamamla

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul, Gebze, Kocaeli, Bolu, Ankara SSCTur Araç Kalkış Noktaları

20:30 Beylikdüzü Migros Önü 
20:45 Avcılar Otobüs Durakları
21:30 Bakırköy Doğtaş Mobilya Önü 
22:00 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü) 
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23:15 Kartal Köprüsü Altı
23:30 Çayırova Mac Donald’s Önü
00:00 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı
01:00 Sakarya Berceste Tesisleri
04:30 Ankara Armada karşısı Söğüt özü Ulusoy Tesisleri ÖnüKonaklama: Gece Yolculuğu

2.

Gün
Tarsus, Yedi Uyurlar Mağarası, Bilal Habeşi Mescidi, Taşköprü

Tarsus, Yedi Uyurlar Mağarası, Bilal Habeşi Mescidi, Tarsus Şelalesi, Nusret Mayın Gemisi, Adana Şehir Gezisi, Taşköprü, Sabancı Camii

Siz değerli misafirlerimizle belirtilen durak noktalarımızdan aldıktan sonra, Pozantı’da vereceğimiz serbest kahvaltının ardından Türkiye’de ismi 3500 yıldır değişmeyen şehir olan Tarsus’a hareket ediyoruz. Tarsus’a varış ve kahvaltı molamızın ardından (Ekstra) Kuran - ı Kerimde Kehf Suresinde gecen Yedi Uyurların Mağarası olduğuna inanılan Ashabı Kehf Mağarasını geziyoruz. Sonrasında Hz. Peygamber Danyal Makamı, Ulu Cami, Peygamber Efendimizin ilk müezzini olan Bilali Habeşi Mescidi, Aziz Paul’un doğduğu ev ve avlusunda yer alan su kuyusu görüyoruz(Panoramik). Ardından daha önce beyaz çarşı olarak bilinen ve restorasyonu tamamlanan Kırk Kaşık Bedesteni, Eski Tarsus Evleri, Tarsus Şelalesi gezisinde verilen molanın ardından şehrin çıkışında bulunan Nusret Mayın Gemisini ziyaret ediyoruz. Gezilerimizin ardından Adana tarihi noktalarını geziyoruz. Gezilerimizde Seyhan Nehri ve Taşköprü, Yağ Camii, Ulu Cami, Ramazanoğlu Köşkü ve Medresesini geziyoruz. Burada vereceğimiz kısa molanın ardından Akça Mescit, Tarihi Tepebağ Evleri, Büyük ve Küçük Saat Meydanları Rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Buradan Sabancı Merkez Camii, Seyhan Nehri Gezisi, Eski ve Yeni Baraj (Panoromik) seyir noktaları geziyoruz. Ardından Adana‘da bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Otelimizde. 

Sabah Kahvaltısı: Adana'da Ekstra Olarak Alınacaktır. 
Öğle Yemeği: Adana'da Ekstra Olarak Alınacaktır. 
Akşam Yemeği: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. 
Konaklama: Adana 3* ve 4* OtellerKonaklama: Adana 3* ve 4* oteller

3.

Gün
Pamuk Tarlası, Pamuk Hasadı, Çırçır Fabrikası, Lezzet Festivali

Pamuk Tarlası, Pamuk Hasadı, Çırçır Fabrikası, Lezzet Festivali

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından, sabah erken saatlerde otelimizden ayrılarak bereketi ile bilinen Çukurova bölgesinin bereketini yaşamaya gidiyoruz. Çukurova ortasında yer alan Pamuk Tarlasına gidiyoruz. Pamuk Hasadı hakkında bilgiler alıyoruz, hatta tarlada pamuğun toplanışında yer alıyoruz. Topladığımız pamukları ise çırçır fabrikasına götürüyoruz, oradaki bilgilendirme ve işlemleri gördükten sonra bu yorucu ve eğlenceli dakikaların ardından gezilerimizin ardından Adana’da sokak sokak Lezzet peşinde koşmaya başlıyoruz. Gün boyunca Adana’ya has yöresel lezzetleri ve Adanalı Ustaların maharetli elinden çıkan Dünya mutfağından özel menüleri yemeye başlıyoruz.

Açık büfe Adana’da neler mi var ? Adana Kebabı ve Çeşitleri Ciğer Kaburga, Şirdan, Mumbar, Kokoreç, Muzlu Süt, Gül İçeceği, Portakal, Çilek, Nar, Vişne ve Doğal Meyve Suları, Şalgam, Adana Hamburgeri ve Çeşitleri Ütü Tost ve Çeşitleri İncik Et Tava Steak ve Et Çeşitleri, Adana Böreği, Lahmacun, Pide, İçli Köfte, Sarma Çeşitleri, Halka Tatlı, Sarma Kadayıf, Katmer, Baklava Çeşitleri Künefe, Kaymaklı Kadayıf, Şamtatlı Turunç Reçelli ve Kavunlu Dondurma, Turunç Reçeli, Portakallı Lokum ve Çeşitleri Cezerye, Karpuz, Portakal, Limon vb. Adana’lılar dünya çapınca meşhur olan lezzetlerini sadece tattırmıyorlar aynı zamanda yemek atölyeleri kurarak bizlere zırhta nasıl kıyma çekildiğini, ciğer seçimindeki püf noktalarını gösteriyorlar. Bu lezzetli ve hoş günün ardından üzülerek de olsa Adana'dan ayrılıyoruz. Değerli misafirlerimiz, gece ilerleyen saatlerde İstanbul’a varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Adana’da Rehberimizin Önereceği Restoranda Alınacaktır(Ekstra).
Akşam Yemeği: Yol Üstü Tesislerinde Alınacaktır(Ekstra).
Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.

Adana Lezzet Festivali Tur sirküsü yayınlandığı 17.10.2020 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayınlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.
DAHİL OLANLAR:
- 19 Yıllık SSCTUR Güvencesi
- Otellerde 1 Gece Konaklama
- 1 Sabah Kahvaltısı
- 1 Akşam Yemeği
- Lüks Araçlar ile Ulaşım
- Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
- Araç İçi İkramları
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası (sigortambudur.com)

HARİÇ OLANLAR:
- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Tüm Öğlen Yemekleri
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tüm Özel Harcamalar
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun süresi 2 Gece 3 Gündür. Otel konaklaması 1 Gece olarak gerçekleşmektedir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.
2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.
Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.
Uçaklı Turlarda SSC Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de SSC Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.
Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda SSC Tur’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, SSC Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili SSC Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.
H
aftasonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.
Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan SSC Tur’un sorumluluğu yoktur.
Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı SSC Tur’da saklıdır.
Turun iptali durumunda SSC Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.
SSC Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.
Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan SSC Tur sorumlu değildir.
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.  


İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 
Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle Paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır) 


Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: ( 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#162
LOKASYON:
Adana (İstanbul, Gebze, Kocaeli, Düzce, Bolu, Ankara çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
20:30 Beylikdüzü Migros Önü 20:45 Avcılar Otobüs Durakları 21:30 Bakırköy Doğtaş Mobilya Önü 22:00 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü) 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 23:15 Kartal Köprüsü Altı 23:30 Çayırova Mac Donald’sa Önü 00:00 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı 01:00 Sakarya Berceste Tesisleri 04:30 Ankara Armada karşısı Söğüt özü Ulusoy Tesisleri Önü
BİTİŞ:
Ankara Armada karşısı, Sakarya Berceste Tesisleri, İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı, Çayırova Mac Donald’sa Önü, Kartal Köprüsü Altı, Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, Mecidiyeköy Aslı Börek Önü, Bakırköy Ömür Plaza Önü, Avcılar Otobüs Durakları, Beylikdüzü Migros Önü,
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Vakif:
TaksitAylıkToplam
2 0,00 0,00
3 0,00 0,00
4 0,00 0,00
6 0,00 0,00
8 0,00 0,00
10 0,00 0,00
12 0,00 0,00
18 0,00 0,00
Ziraat:
TaksitAylıkToplam
2 0,00 0,00
3 0,00 0,00
4 0,00 0,00
6 0,00 0,00
8 0,00 0,00
10 0,00 0,00
12 0,00 0,00
18 0,00 0,00
Kuveytturk:
TaksitAylıkToplam
2 0,00 0,00
3 0,00 0,00
4 0,00 0,00
6 0,00 0,00
8 0,00 0,00
10 0,00 0,00
12 0,00 0,00
18 0,00 0,00
Sipay:
TaksitAylıkToplam
2 0,00 0,00
3 0,00 0,00
4 0,00 0,00
6 0,00 0,00
8 0,00 0,00
10 0,00 0,00
12 0,00 0,00
Teb:
TaksitAylıkToplam
2 0,00 0,00
3 0,00 0,00
4 0,00 0,00
6 0,00 0,00
8 0,00 0,00
10 0,00 0,00
12 0,00 0,00
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

BİLGİ
İSTEYİNİZ

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

BİZİ ARAYIN: 0216 472 3939

HAKKIMIZDA

SSC Tur (BSC Club Turizm Seyahat Acentası) seyahat acentası olarak 20 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Devam »

İLETİŞİM

[email protected]
0216 472 3939
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:41
    Daire:12 Kadıköy / İstanbul
Sitemizde bulunan tüm fiyatlar, sistemde bulunan geçerli kredi kartları ile tek ödeme için en ucuz başlangıç fiyatlarıdır, yeterli kontenjanlarda geçerlidir.
v2