Kampanyalı Oteller

Kocaeli Otelleri

Şehir Otelleri

Tüm illeri listelemek için tıklayınız.

İstanbul Otelleri Adıyaman Otelleri Afyon Otelleri Ağrı Otelleri Amasya Otelleri Ankara Otelleri Antalya Otelleri Ardahan Otelleri Artvin Otelleri Aydın Otelleri Balıkesir Otelleri Bolu Otelleri Burdur Otelleri Bartın Otelleri Çanakkale Otelleri Çankırı Otelleri Çorum Otelleri Denizli Otelleri Diyarbakır Otelleri Düzce Otelleri Elazığ Otelleri Erzincan Otelleri Erzurum Otelleri Eskişehir Otelleri Gaziantep Otelleri Gümüşhane Otelleri Hatay Otelleri İzmir Otelleri Karaman Otelleri Kars Otelleri Kastamonu Otelleri Kayseri Otelleri Kırıkkale Otelleri Kırşehir Otelleri Kocaeli Otelleri Konya Otelleri Malatya Otelleri Manisa Otelleri Mardin Otelleri Nevşehir Otelleri Niğde Otelleri Ordu Otelleri Rize Otelleri Sakarya Otelleri Samsun Otelleri Sinop Otelleri Sivas Otelleri Tekirdağ Otelleri Tokat Otelleri Uşak Otelleri Yalova Otelleri Yozgat Otelleri Zonguldak Otelleri Adana Otelleri

Emex Otel
Kocaeli
Merkez
Körfez manzarasını alabildiğine gören eşsiz Sunset Restaurant & Bar; seçkin dekorasyonu ve seçme hafif müzikleri ile şehrin en iyi Türk-Osmanlı ve Dünya restoranıdır. Yaz aylarında terasını mutlaka denemelisiniz. Uluslararası ve Türk mutfağının seçme lezzetlerini tadabileceğiniz Topaz A'lacarte restaurantda ise sabah kahvaltınızı ve özel yemeklerinizi akşam saatlerinde canlı yemek müziği
eşliğinde alabilirsiniz.

17.000 m2 alana sahip olan Emex Otel Kocaeli, Eski Gölcük yolu üzerinde Mart 2002`de faaliyete geçmiştir. Körfeze sıfır konumda olan, Emex Otel Kocaeli'de isterseniz 5 dakikalık mesafe ile şehir merkezinin ve alışveriş mekanlarının ayrıcalığını yaşayın, isterseniz kendinizi şehrin tüm Stresinden kurtarıp, Emex Otel Kocaeli `nin Körfez manzaralı mekanlarına bırakın. 6 kattan oluşan Emex Otel Kocaeli İzmit Körfezi`nde 46.000 m2'lik yeşil alanı ile denize sıfır konumdadır

200 m2 'lik Friend's Bar'da ister amerikan bilardosu oynayın, isterseniz canlı müziğe eşlik edin, isterseniz de dev ekranda maç izleme keyfini yaşayın. Küçük gruplar ve özel misafirler için tasarlanmış loca bölümleriyle; Yaşgünleri, yıldönümleri ve diğer kutlamalarınızda hizmetinizdedir. Spor sonrası özel spesyal içeceklerle dinlenmeniz ve rahatlamanız için Form Cafe, Yaz ve Kış sezonunda hizmet veren ve yüzme sonrası özel içeceklerle dinlenme imkanı bulacağınız Indoor Vitamin Bar, Tenis maçları öncesinde ve sonrasında dinlenebileceğiniz, dostluklarınızı pekiştirebileceğiniz Tenis Cafe Bar, Havuzbaşı'nda İzmit körfezinin ve eşsiz gün batımının doyasıya yaşandığı Trend's Bar ve Akşamüzeri sohbetleri ve davetlilerinizi karşılarken kahvenizi yudumlayabileceğiniz Lobby bar , Emex Otel Kocaeli 'nin size sunduğu mekan alternatifleridir.

Toplantı, seminer, kongre ve özel davetleriniz için 10 kişi ile 900 kişiye kadar hizmet verebilecek, Turkuaz, Akik 1-2, Opal, Diamond ve Firuze adlarında 5 adet toplantı ve yemek organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz salon otelde mevcuttur.Tüm toplantı salonları otelin Conference Hall katında yer almaktadır.

Açık/ Kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, mini futbol, fitness center, masa tenisi, dart gibi aktivitelerle zamanızı değerlendirebileceğiniz gibi, Formhouse dinlenme salonunda kendinizi yenileyebilirsiniz.

Havaalanı transfer servisi, havayolu rezervasyon ve konfirmasyon işlemleri, döviz değişimi, 24 saat resepsiyon, 24 saat otel doktoru, 24 saat oda servisi, kuaför, bebek bakıcısı, uyandırma servisi gibi hizmetleri de otelde bulabilirsiniz.
SPA Oteli SSC Öneriyor Şehir Oteli Yakın Bölge Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Bayramoğlu Resort Hotel
Kocaeli
Darıca
Balayi Oteli SSC Öneriyor Şehir Oteli Yakın Bölge Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Bağdat Resort Otel
Kocaeli
Karamürsel
Şehir Oteli Yakın Bölge Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Wes Hotel
Kocaeli
Merkez
Konem İnşaat Taahhüt Turizm ve Limited Şirketine bağlı ''Wes Otelcilik Grubunun'' ilk halkasıdır.
Deluxe Oteli SPA Oteli SSC Öneriyor Şehir Oteli Yakın Bölge Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Life Port Otel
Kocaeli
Gebze
Şehir Oteli Yakın Bölge Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Ness Termal&Spa Hotel'de kapalı termal havuzlar ve kaplıca hamamları bulunmaktadır. Otel, konuklarına dinlenme ve iyileşme imkanı sunmak için bir spa ve sağlıklı yaşam merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Tüm odalar bahçe ve dağ manzaralıdır.
SPA Oteli SSC Öneriyor Transfer Hizmeti Yakın Bölge Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
B-Suites Hotel
Kocaeli
Karasu
Şehir Oteli Yakın Bölge Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Workinn Hotel
Kocaeli
Gebze
Gebze sanayi bölgelerinin tam kalbinde yer alan otelimizin tasarımında, bugünün teknolojiye dayalı, yüksek tempolu hayat tarzının insanları dinlenmek ve yenilenmek için dingin, huzurlu, enerjilerin dengeli olduğu ortamların arayışına ittiği bilinci ile Feng Shui öğretisinden yararlanılmıştır.

Feng Shui öğretisinde temel ilke, doğanın kurallarını tanımak, çevremizi saran enerjiyi yaşadığımız yerlerde doğru yönlendirerek sağlıklı, mutlu, verimli yaşam alanları yaratmaktır. Feng Shui öğretisine özetle “doğanın matematiğini lehimize kullanmak” diyebiliriz.

Workinn Hotel’de Feng Shui öğretisinin temeli olan 5 element (ağaç, ateş, toprak, metal ve su) değişik formlarda, renklerde ve materyallerde dengeli bir biçimde kullanıldı. Otel girişinde kullandığımız su ögeleri, içeri girdiğinizde sizi karşılayan iç galerinin kompozisyonu, yer yer kullanılan renkler, objeler hepsinin bir anlamı var.
Yin ve Yang’ın dengesini lobi, restaurant, bar, pastane, toplantı odaları, spor ve spa alanları gibi ortak mekanlarda ve odaların tamamında hissetmeniz mümkün.
Özellikle bulunduğumuz çevrenin ihtiyacı olan ve kendinizi daha iyi hissetmenize yol açacak doğa ile birlik hissi tüm alanda vurgulandı.

Workinn Hotel, ülkemizde bir sanayi bölgesinde yer alan YEŞİL BİNA LEED GOLD sertifikalı ilk oteldir.

Workinn Hotel, deniz ve orman manzarası, dikey bahçe ve peyzaj uygulamaları ile dikkat çekmektedir.
Engelli Dostu Otel Erken Rezervasyon Oteli Erken Rezervasyon Sigortası SPA Oteli SSC Öneriyor Şehir Oteli Yakın Bölge Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Otel Altınnal
Kocaeli
Merkez
Otelde Rehber Hizmeti SPA Oteli SSC Öneriyor Şehir Oteli Vize Passaport Yok
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
Hotel Şekerpınar
Kocaeli
Şekerpınar
Engelli Dostu Otel SSC Öneriyor Şehir Oteli
Fiyatları Satış Ofisimize
Sorunuz
1