• Atatürk'ün Son Yolculuğunun İzinde
  • Atatürk'ün Son Yolculuğunun İzinde
  • Atatürk'ün Son Yolculuğunun İzinde
  • Atatürk'ün Son Yolculuğunun İzinde
  • Atatürk'ün Son Yolculuğunun İzinde
  • Atatürk'ün Son Yolculuğunun İzinde
  • Atatürk'ün Son Yolculuğunun İzinde
  • Atatürk'ün Son Yolculuğunun İzinde
  • Atatürk'ün Son Yolculuğunun İzinde
  • Atatürk'ün Son Yolculuğunun İzinde
%50
Atatürk'ün Son Yolculuğunun İzinde
ANKARA
Yarım Pansiyon


Gezilecek Yerler: Dolmabahçe Sarayı-Beypazarı-Beypazarı Çarşıları-Maden Suyu-Suluhan-Etnoğrafya Müzesi-Anıtkabir-I. Meclis Binası- II. Meclis Binası- İstanbul
1 Gece 2 Gün 1 Gece Otel Konaklaması
478,00 TL
239 00
TL
%50
Bölgede Öne Çıkanlar
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ebediyete intikal ettikten sonra Naaşının izlediği yolculuğu takip ediyoruz...
07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
08::15 Mecidiyeköy Aslı Börek Önü
08::45 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

Sabah saatlerinde belirtilen noktalardan hareket ediyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hayat gözlerini yumduğu  Dolmabahçe Sarayı'na gidiyoruz. Cumhuriyet’in ilanından sonra Atatürk’ün İstanbul’daki Cumhurbaşkanlığı Konutu olarak kullandığı ve 10 Kasım 1938 saat 09:05   Atatürk’ün geleceğe ve bizlere ışık saçan gözlerini ebediyete kapattığı odayı geziyoruz. Cumhuriyet tarihinde ayrı bir öneme sahip olan bu saray hakkında rehberimizden gerekli bilgilerimizi alıp gezimizi tamamlıyoruz. Dolmabahçe gezimizin ardından aracımızda alacağımız ikramlar eşliğinde Beypazarına varıyoruz. Beypazarı'nda  öğlen yemeğimizi alıp, yemek  sonrası Beypazarı  tarihi çarşısı;  bir diğer ismi ile Aleaddin caddesini geziyor, tarihi konakları ve akabinde tarihi Suluhan'ı görüyoruz. Yöreye özgü gümüş sanatını tanımak ve incelemek için gümüşçüler çarşısına gidiyoruz. Ardınan Beyazarı'na özgü Beypazarı Kurusu ve kendine has ürünlerinden  satın alabilmeniz için kısa bir serbest zaman veriyoruz. Daha sonra  akşam saatlerinde otele yerleşip, dinleniyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Sabah serbest olarak alınacaktır (EKSTRA)

Öğle Yemeği : Beypazarı Yöresel Restaurantlarda Serbest Menü Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği : Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Konaklama : Naskon Sapphire Resort & Spa

Otelde aldığımız sabah kahvaltısının ardından; Orta Anadolu'nun kalbi ve  Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti Ankara’ya varıyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün  naaşının Anıtkabir’den önceki geici yeri olan Etnoğrafya müzesi ziyaret ediyoruz.  Buradaki gezimizin ardından  Anıtkabir'e geçiyoruz. İlk olarak Aslanlı yoldan geçerek; ebedi istrahatgahına geçiyoruz. Mozole,tören alanı ve Anıtkabir'de yer alan müzeleri geziyoruz. Anıtkabir gezimizi tamamlayıp öğlen yemeğine geçiyoruz. Yemek sonrası  23 Nisan 1920 - 15 Ekim 1924 tarihleri arasında TBMM binası olarak kullanılmış  vedaha sonra  Kurtuluş Savaşı Müzesi olarak hizmete açılan binaı geziyoruz.  Ardından Cumhuriyet müzesi 1924-1960 (II.Meclis binası)'ni gezip İstanbul’a hareket ediyoruz. İkram ve molalar eşliğinde İstanbul'a varıp Siz değerli misafirlerimiz ile bir başka SSC TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

Sabah Kahvaltısı : Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır

Öğle Yemeği : Ankara 'da Serbest Menü Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği : Yol Güzergahında Tesislerde Serbest Alınacaktır. 

Konaklama : Dönüş Yolculuğu Bu Gece Konaklama Yoktur!!!
Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 10 TL'dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 15 TL'dir.
Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ; 
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)
- 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 
- Otelde Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
- Otelde Açık Büfe ve ya Set Menü 1 Akşam Yemeği 
- Lüx Araçlarla Ulaşım
- Otobüs İçi Sıcak Soğuk İkramlar
- İlk Gün Araç İçerisinde Kahvaltı Paketi 
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- SSC TUR Refakat Hizmeti
- 1618 nolu Turizm Kanuna Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 
- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Son Gün Akşam Yemeği
- Otelde Yapılan Özel Harcamalar
- Tüm Yemeklerde Belirtilenler Haricinde Alınan İçecekler
- Öğle Yemekleri

Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda SSCTur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız  hareket saatinde  hareket etmektedir. Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.
Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden SSCTur kesinlikle sorumlu değildir.  Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler  (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri firmamız ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 24/10/2018 tarihinde hazırlanmıştır.
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, her an yağmur yağabileceği için yağmurluk, yapacağınız alışverişler için sırt çantası ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk  MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner
31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlar kullanılır.
MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO
46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.
NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER
46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.
MAN FORTUNA 
46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvd oynatıcı
MİTSUBİSHİ SAFİR 
46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvd oynatıcı
OTOKAR DORUK
38+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, SesSistemi, 15 Lcd Tv
OTOKAR SULTAN MAXİ
31+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv
ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN
27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv
MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER
15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi
Yorumlar
Arama Talep Formu
Adınız :
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Telefon Numaranız :
Talebiniz :