• Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu
  • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu
  • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu
  • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu
  • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu
  • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu
  • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu
  • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu
  • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu
  • Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu
%50
Ankara Çıkışlı Günübirlik Ilgaz Turu
ILGAZ
Günübirlik


Gezilecek Yerler: ILGAZ DAĞI MİLLİ PARKI
170,00 TL
85 00
TL
%50
Başlıca ÖzelliklerSSC ÖneriyorGünübirlik TurlarOtobüsRehberlik
Bölgede Öne ÇıkanlarANKARA'DA BİR İLK DAHA ; SSC TOUR ILGAZ DAĞI YILDIZTEPE KAYAK MERKEZİNDE...

ANKARA'DAN  GÜNÜBİRLİK ILGAZ TURU


07:00 Ofis Önü
07:10 Milli Kütüphane
07:20 Ankamall Emniyet Genel Müdürlüğü Karşısı
07:40 Keçiören Altınpark (Ziraat Bankası Karşısı)

Sabah saat 07:00’de ofis önünde buluşup araç içi ikramlarla (Kahvaltılık ikramlar ve sıcak soğuk içecekler ile) karlar dünyasına yolculuğumuz başlıyor. Molamız sonrasında tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklana bileceğiniz Cennet’ten bir köşe Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezi'ne varış. SSC TOUR misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış restaurantımıza varıyoruz. Size özel mangal partimizin hazırlıkları yapılırken dileyen misafirlerimiz bölgede yer alan tesisimizde (extra) oturup çaylarını yudumlayarak bu eşsiz doğal güzelliği seyredebilirler, dileyen misafirlerimiz ise kayak malzemesi kiralayıp kayak yapabilirler, çocuklar ise kızak kaymanın keyfine varabilirler . Mangal partimizde  ekmek arası köfte veya tavuk veya sucuk eşliğinde size sunulan salata çeşitlerinden  dilediğinizi seçerek yemeğimizi alıyoruz( ekstra ). Yemek sonrası isteyen misafirlerimizle milli parkın muhteşem manzarasında keyifli doğa bir yürüyüşü yapıyoruz ve sonrasında 16.30’a kadar serbest zamanımız oluyor..Kayak yapmayan misafirlerimiz kızak kiralayarak doyasıya eğlenebilirler.Dönüş saatimiz yaklaşırken  bembeyaz karların arasında Ilgaz'dan ayrılmak üzere sizlerle birlikte Ankara için dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saat 17.00'de Ankara’ya hareket. Neşeli bir yolculuk sonrasında Ankara’ya varıyoruz ve bu muhteşem gezimizin sonuna geliyoruz.Bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak sizlerden ayrılıyoruz...

Not:
1-TKF Ilgaz Dağ Tesisleri bölgede kar durumuna göre kayak pistlerini anlık olarak kapatma ve açma yetkisine sahiptir.
2-Dönüş yolunda misafirlerimize özel bardak ta çorba ikramımızdır.
Kahvaltı : Araç içerisinde kahvaltı paketi
Öğle Yemeği :Restaurant'ta mangal keyfi ( Köfte ve ya tavuk ve ya sucuk + Salata + İçecek ) 
Güzergah : Ankara - Ilgaz ( 209 km ) - Ilgaz - Ankara ( 209 km ) 

-Lüks Araç İle Ulaşım
-Araç İçi İkramlar
-Araçta Kahvaltı Paketi
-Milli Park Giriş Ücretleri
-Rehberlik  Hizmetleri
-0-2 Yaş Çocuklar Otobüste Koltuk ve Yemek Almadıkları Taktirde Ücretsizdir.
-Akşam Çorbası

-Tüm Şahsi Harcamalar
-Mangal Keyfi (Ekmek Arası Köfte veya Tavuk veya Sucuk 1 Meşrubat )
-Kayak Kıyafetleri
-Kayak Malzemeleri
-Kayak Dersleri
-Ski-Pass Ücreti


 

Kayak Odasında SSC TUR Misafirlerine Özel Fiyatlar : 

Kayak Takımı : 50 TL 

Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük : 50 TL
Kayak Kıyafeti Alt: 25 TL
Kayak Kıyafeti Üst: 25 TL

Board Kirası Günlük : 55 TL 
Kızak (1 saat) 15 TL

Kayak + Kıyafet : 100 TL

Tek Seferlik Telesiege Kullanımı : 10 TL

Sınırsız Telesiege Kullanımı : 60 TL - Su geçirmeyen kalın mont

- Güneş gözlüğü

- Su geçirmeyen altı kavuçuk bot

- Eldiven, bere, atkı

- Yedek elbise

Adını aldığı Ilgaz sıradağları üzerinde bulunan Ilgaz Kayak Merkezi yine aynı adlı Ilgaz Milli Parkı’nın içerisinde bulunmaktadır. Zirvesi yaklaşık 2850 m yükseklikte bulunan Ilgaz Kayak Merkezi kış sporları sezonunu aralık ayında açıp nisan ayında kapatmaktadır. Ancak doğal güzelliği ve etrafını oluşturan bitki örtüsü sayesinde her mevsim gidilebilecek yerlerden olarak kabul edilmektedir. Kış sporları sezonu boyunca kar kalınlığı 50 ile 200 cm arasında değişmektedir. Kayak pistleri ortalama 1800 ve 2000 m arasındadır.
Ilgaz kayak merkezinde iki adet pist bulunmaktadır. Pistlerin bir tanesinde gece kayağı yapılabilmektedir. Bir tane çift iskemleli telesiyej tesisi ile birlikte bir tane teleski tesisi de Ilgaz Kayak Merkezi’nde hizmet vermektedir.

Ilgaz kayak merkezinde iki adet otel bulunmaktadır. Ayrıca en yakını tesise 3 km uzaklıkta olmak üzere civarda birkaç otel daha bulunmaktadır. 

Dikmen pisti 2400 m. uzunluğunda başlangıç yerinden varış noktası arasındaki yükseklik farkı 400 m. Olan Slalom, Büyük slalom ve Snow board Dünya kupalarının yapılabileceği pist kurallarına uygunluktadır. 

Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda SSCTur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız  hareket saatinde  hareket etmektedir. Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  SSCTur  kesinlikle sorumlu değildir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 24/10/2018 tarihinde hazırlanmıştır.


Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk  Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna ,Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

31kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

27kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

15kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlarkullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO

46+1koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat,biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER

46+1koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat,biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA 

46+1koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılımutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvdoynatıcı

MİTSUBİSHİ SAFİR 

46+1koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılımutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvdoynatıcı

OTOKAR DORUK

38+1koltuklandırma, Abs, Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, SesSistemi,15 Lcd Tv

OTOKAR SULTAN MAXİ

31+1koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi,15 Lcd Tv

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN

27+1koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi,15 Lcd Tv

MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

15 + 1 koltuklandırma,Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi


Yorumlar
Arama Talep Formu
Adınız :
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Telefon Numaranız :
Talebiniz :